Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki sír egy osztályzat miatt? (lent)

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam a minap rossz jegyet kapott, és elkezdett zokogni... A tanár gondolom megsajnálta, és mondta neki hogy óra végén majd beszélnek.

Elég jó tanuló a lány 5-ös. A tanár nem híres arról hogy megadja a jobb jegyet, még ha 1 ponton múlik is. De neki igen.... Ez milyen dolog? Ja és 18 éves a csaj... vélemény? :D


2011. dec. 20. 19:37
 1/6 anonim válasza:
Én általánosban szinte teljesen kitűnő voltam. Egyesem nem is volt soha. És amikor gimi első évében megkaptam az első egyesemet(németből). Én is majdnem "zokogtam". Persze nem kezdtem el sírni, de azért sz*r érzés volt. Azóta már megszoktam XD és ha egyest kapok akkor inkább mosolygok rajta. Persze megpróbálom kijavítani :)) Ha eddig nem kapott egyest akkor szerintem nem nagy gond.
2011. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az osztályzat 3-as ha jól tudom........ :D
2011. dec. 20. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy teljesen hülye és félrenevelt vagy fenyegetik otthon.
2011. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ókonzervatív szülei vannak, akik esetleg verték is régen vagy verik, és ha kap egy 4-est, az már "a züllés első jele", és hetekig szidják miatta.
2011. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

ilyenkor kell elgondolkodni rajta, hogy mekkora pofonokat kap még az életben, és milyen jó, hogy te nem azon filózol, hogy kaptál egy sz*r jegyet, hanem azon, hogy hogy tudod kijavítani.

Amúgy személy szerint kiakadok az ilyen emberektől... Egy osztályzat miatt nem sírni kell, hanem tenni érte, hogy jobb legyen!

2011. dec. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szülei nem idióták. Mindent megkap, el van kényeztetve. Rendes szülei vannak nagyon.
2011. dec. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!