Ez kétszínűség?

Figyelt kérdés
Az osztályom ,,két felé van szakadva",ellenségeskedés megy mindig.Azokkal a lányokkal,akikkel mindig is beszélgettem stb,mindig piszkálgattak,sértegettek pár dologgal,de ők csak hülyéskedésnek szánták,de nekem viszont rosszul esett.Rájöttem,hogy nem mehet ez így tovább,inkább nem foglalkozok velük,hátráltatnak a tanulásban is.Inkább a jobbakkal vagyok.
2011. dec. 21. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kétszínűség. már nem csiped őket. ha nem beszéled ki őket a hátuk mögött, és nekik nem azt mondod amit hallani akarnak, akkor nem kétszínűség.
2011. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én ezt azért is kérdeztem,mert az egyik közösségi oldalon ezt írták ki rólam.EZ nagyon nagy szemétség,én is megtehetném,hogy róluk írok ki ilyeneket,de nem teszem meg,mert nem vagyok olyan.
2011. dec. 22. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!