Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell ilyenkor viselkedni,...

Hogy kell ilyenkor viselkedni, hogy az ne legyen kétszínűség?

Figyelt kérdés
Ha pl összefutok az utcán egy két-három fős rokoni társasággal, és egy ideig együtt vezet az utunk. A személyiségünk, temperamentumunk, viselkedésünk, világnézetünk stb ég és föld. Káromkodnak, hangoskodnak, közönséges módon viccelődnek, persze ilyenkor nevetni illene. Ha nevetek rajtuk, akkor gyáva és kétszínű vagyok. Ha fapofával megyek köztük, akkor meg bunkó. Nagyon ciki helyzet!!!
2011. szept. 19. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Koszonsz nekik, majd elnezest kersz, mert sietned kell, es jol kilepsz. Ha tudod ugy intezni, mas iranyba halladj.

Miert lenel bunko, ha nem talalod oket viccesnek? Nagyobb bunkosag rohogni, kozbe meg a kefet ragni. Igy sajat magadnak is csak hazudsz.

2011. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ileynkor szégeny,bunkóság,úgy teszek mintha nem látnám,elfordulok,elbujok kapualjba,vagy simán átmegyek a túloldalra,nem nagyon tartom a kapcsolatot a rokonaimmal(tisztelet a kivétlek)mert élősködő tuskó mind.
2011. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező nevetni az ordenáré vicceiken. Közönségesen viselkedni már inkább ciki. Dobj föl valami közömbös témát, akkor nem kell úgy végigvonulni az utcán, mint egy részeg csürhe.
2011. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ki kell akkor találnom valami kibújót (sajnos mégis a másik irányba megyek) bár ez meg elég átlátszó. Azért érzem amúgy bunkóságnak, mert ők próbáltak bevonni a trágárkodásba, tehát kvázi velem rendesek akartak lenni, és a többség szemében ilyenkor biztos én vagyok a prűd meg a karótnyelt meg a sótlan. De tudom, le kellene... :))
2011. szept. 19. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Tragarkodasba bevonni valakit, ezt rendesnek talalod? Hadd en valasszam meg, hogy mibe lepek be, minek akarok reszese lenni, meg ha bunko rokonokrol is van szo.
2011. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fénysebesség ***** válasza:
Szerintem jobb nem törődni vele. Ha ezen görcsölsz, meglátszik az arcodon. Nem bunkóság nevetés és komment nélkül hagyni egy viccet, aminek egyébiránt nem biztos, hogy ott van a helye. Ne azzal foglalkozz, nekik mi tetszik (röhögsz e vagy sem), hanem neked mi tetszik. Akkor sem dől össze a világ, ha elmondod, hogy neked ez egy kicsit sok neked. Ezek után ha folytatják, ott is hagyhatod őket szó nélkül.
2011. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!