Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon egyedül...

Mit csináljak? Nagyon egyedül vagyok az osztáyomban. Szóval nincsenek annyira barátaim. Valahogy nem köt le amiről beszélgetnek. :O De engem zavar a kétszínűség és hogy ennyire komolytalanok. De így nekem jó, csak azért mégis rossz egyedül.

Figyelt kérdés

Mit tehetnék?

Inkább szoktam egyedül olvasni. De így nekem jó, csak azért mégis rossz egyedül.

L/16


2010. szept. 6. 16:55
 1/7 anonim válasza:

Én is kilógtam a klikkekből, aztán egy idő után volt, aki szóba állt velem (az értelmesebbek, akik nem voltak pletykásak), a többiek meg nem érdekeltek. :-)

Olvass továbbra is sokat, esetleg tanulj nyelvet (én megcsináltam a nyelvvizsgát középiskolában), jogsit...

2010. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért próbálj meg beszélgetni,nem olyan nehéz az,beszélgess a lányokkal fiúkról ,tanulásról ,bulizásról,mégha nem nagyon érdekel is,fiúkkal is próbálhatsz beszélgetni nem fognak megsértődni.
2010. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyedül te változtathatsz a dolgokon. Olyan nincs, hogy egy egész osztályba egyetlen ember sem akadna, akivel vannak közös témáitok. Nyiss mások felé.
2010. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
végülis igazad van..lehet egy kicsit túl dramatizáltam a dolgokat.. de azért mégis úgy érzem sok a kétszínű és nem igaz barát és ebben a világban ez már olyan gyakori. :S
2010. szept. 8. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:

énse nagyon beszélek senkivel csak 2-3emberel max sulibol

ne probáld magadra eröszakolni a bulizást a hülye gyerekekkel ha nem szereted

keress hasonló mentalitásu embereket mint te és akkor el leszel

16/f

2010. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy a barátok rossz hatással vannak rád...Amíg az egyik haver mellettem ült tavaly,addig nem tudtam tanulni és 2-es dogákat írtam...Idén kiválóan kezdtem...

(remélem,marad is a kiváló forma)


(csak egy példa)

2010. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. szept. 8. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!