Miért van ez? (lent)

Figyelt kérdés
naon megszerettem az utóbbi időben az LMFAO-t, de miért van az, h ha azok akikkel haverkodok, mindig azzal csesztetnek, h szerelmes vok beléjük (13 évesen nem vok szerelmes egy 35 körüli emberbe) de ők szerethetik JB-t meg az ilyen nyálgépeket, de ha én poénból azt mondom h ők szerelmesek belé akk meg le van üvöltve a fejem... miért nem képesek felfogni h én elismerem amit az LMFAO csinál de nem vok szerelmes beléjük...

2011. dec. 21. 23:17
 1/2 anonim válasza:
Egyszerű a dolog vagy nem foglalkozol velük vagy ha mondják neked, hogy szerelmes vagy beléjük akkor csak azt kell mondani, hogy magadból indulsz ki. Próbáld ki, nincs mit vesztened szerintem.
2011. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi ;)
2011. dec. 22. 22:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!