Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A 13. kerületben árpád híd...

A 13. kerületben árpád híd felé angyalföld részén tényleg több roma lakik mint magyar?

Figyelt kérdés
több roma van angyalföldön mint mondjuk a 8 ,7 ,9, 10 kerületekben , és tényleg rosszabb környék nagyobba bünözési arány ??
2011. dec. 22. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Angyalföldön lakok és kb. sose látok romákat :D
2011. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és sok arra felé a drogos ? mert aakiket én ismerek angyalföldi magyarokat 17-19 éves gyerekek drogoznak (kati fű spuri kokain) meg verekednek ,fenyegetőznek hogy ők innen jöttek angyalföldről tényleg durva hely ?
2011. dec. 22. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Azokat se látok soha :D Igaz én Béke tér környékén vagyok, bár az nincs messze Árpád hídtól.
2011. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát..roma nem hiszem, hogy van - de cigány..az akadhat. Sőt: akad is.
2011. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Turbina utcában van két társasház, amiben cigányok laknak. Konkrétan a híd felé szerintem nincsenek.
2012. máj. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valóban vannak nagyon putri cigányos környékek angyalföldön, de az árpád híd környéke nem tartozik ezek közé
2013. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]


itt van statisztika, nézelődj.

2013. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!