Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 8hetes, és 8.7mm az...

Ma vagyok 8hetes, és 8.7mm az embrióm, pedig 2 hete már 7,2mm volt. Most is volt szívhangja, Doki nem mondta, hogy baj lenne, én mégis nagyon aggódom. Nem fejlődik normális ütemben a babám?! Megállt a fejlődésben?! Nagyon félek. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 19:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
no szerintem akkor állj meg, vegyél egy nagy leveőt és fejben kicsit állj másképp a dolgokhoz! az elején én is detto ilyen voltam,mindene agonizáltam, mindennek utánnaolvastam és ha vmi nálam nem pontosan ugy volt ahogy a nagykönyvben meg van irva már szétaggódtam magam és mondtam is az orvosomnak amikor mentem hozzá. na akkor rendesen helyre lettem téve szerencsére:) tudják ők a dolgukat, ha valami baj lenne akkor hidd el h azonnal szolnának neked. ha nem mondanak semmit, az azt jelenti h minden rendben van és kész. nem kell feleslegesen agonizálni és terhespatologiát olvasni h mi h nem jó és mindenben a bajt keresni. nincs baj, s ennek örülj! a neheze még tényleg csak eztán jön...ha már most ennyire aggósz,akkor mi lesz jésőbb? inkább örülj és élvezd a tehességet,de komolyan:D a legjobbakat kivánom!
2010. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszodat!Tudom,sokat aggódom,de annyira nehéz...Tudom,ha aggódom,akkor sem lesz jobb,sőt!

Megpróbálok kicsit megnyugodni...

2010. febr. 15. 20:16
 3/33 anonim ***** válasza:
itt megnézheted hogyan fejlödik a babád és a méreteit is. ne ijedj meg ha neked nem pont ugyanannyi mert ez mindenkinél más lehet és az orvos biztos hogy mondta volna ha valami gond van!!! [link] [link] [link]
2010. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem is azért aggódom,hogy pici,hanem azért,mert 5hetesen 3.9mm volt,6 hetesen 7.2mm,és most 8 hetesen csak 8.7mm.Tehát 2 hét alatt alig nőtt szegénykém,nem tudom a miértre a választ,és ezért vagyok megijedve.De próbálok nem stresszelni,majd kiderül mi lesz szegénykémmel.Köszi a választ.
2010. febr. 15. 20:24
 5/33 anonim ***** válasza:
ne aggodj! az nem tesz jot nyugodj meg! minden babánál más a fejlödés üteme az elején nekem is ilyen gondolataim voltak de nem szabad! csak pozitivan!! meglátod kb 7 honap mulva egy gyönyörü egészséges kis babát tartasz a karodban!!! fel a fejjel és ne idegeskedj!! minden jot és boldog babavárást!! második voltam
2010. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!Megpróbálok megnyugodni,és szívből remélem,hogy tényleg minden lesz a picikémmel!
2010. febr. 15. 20:37
 7/33 anonim ***** válasza:

2 hét alatt nőtt a babád 15 mm-t!!!! Ez teljesen jó, nyugalom, ne parázz!!!! :))) Átlag napi 1 mm-t nőnek ilyen korban, nálad ez pont így van.

Gratula, és élvezd, mert elkezdenek rohanni a hónapok! :)

25 hetes km

2010. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

jaj. bocsánat, most nézem, hogy 1,5 mm, nem 15. :((

Figyelj, a lényeg. hogy szívhang van! Mással ne foglalkozz!

2010. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,hogy próbáltok vigasztalni,de én érzem,hogy baj van.Eddig olyan szépen fejlődött,most meg megtorpant szegénykém,biztosan beteg.De,ha tényleg így van,akkor még jobb,ha most veszítem el,mint később.A 1,5mm növekedés 2 hét alatt semmi,tudom én is nagyon jól.Sokat sírtam,és kérdeztem a Jó Istent,hogy miért teszi ezt velem,miért veszi el tőlem a kisbabámat?!Persze választ nem kaptam...De Ő biztosan tudja a miértre a választ...Már csak azt remélem,hogy lehet még az életben babám...Jövőhéten megyek kontrollra,akkor minden kiderül,bár én már semmi jóban nem bízok.El vagyok nagyon keseredve,de tudom,az élet megy tovább,erősnek kell lennem!Még egyszer köszi a bátorítást!
2010. febr. 16. 10:03
 10/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ne idegeskedj, és ne nézegess más babák méreteit. Mire megszülöd ezt a babát, tiszta idegroncs leszel.

Ne hallgass meg és ne olvass vetélős sztorikat.

Szedd össze magadat! A babád nem fog a 9 hónap alatt mindig egyenletes ütemben nőni-hízni. Egyik héten lehet sokat fog, a következőn meg semmit. Sőt az utolsó hónapban még fogyhatnak is.

Nyugodj meg, szállj le a földre, és csak pozitívan!!!

2010. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!