Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, ha egy kérdésben...

Miért van az, ha egy kérdésben azt írják h a férfiak vmilyen tulajdonságban jobbak akkor jön a sok nemi egyenlőséges hozzászólás? .

Figyelt kérdés
ha meg a nők jobb tulajdonságairól van szó akkor azok vannak felpontozva akik azt írják h az adott dologban a nők a jobbak?

2011. dec. 22. 21:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ennyivel közlékenyebbek lennének a nők vagy csak az olvasóközönség összetétele ennyire torzult ezen az oldalon?
2011. dec. 22. 21:11
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az olvasóközönség meg hogy inkább a nők pontoznak. Láttam több olyan kérdést, ahol férfiak vitatkoztak nőkkel eléggé durva stílusban, a nők 100%-osok voltak, tehát az a 2-3 (elvileg) pasi aki hozzászólt, nem vette a fáradságot, hogy lepontozza őket, pedig direkt visszanéztem.
2011. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy vettem észre h nagyobbrészt nők olvassák ezt az oldalt, férfitöbbség inkább csak a politikában és a tudományban van.
2011. dec. 22. 21:17
 4/17 anonim ***** válasza:
Most egy pasi irt, akkor lepontoztok?! :D
2011. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert nem mondegy, hogy hány pontod van, vagy ezzel a sok pontal jártok a Tescoba? -előző-
2011. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Liberalizmus,emancipáció...

Jó akkor te is elviheted a cementes zsákot drágám...

Egyből rí a szájuk,hogy még is csak nők...:):):)

2011. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Cemeszsákot...Ez az "adu ászod"? - mert akkor nem tudsz játszani. (Így aztán csalni sem:-) )


Ha neked két ember egyenlősége azon múlik, hogy melyikük cirkuszi díjbirkózó, akkor szomorú bizonyítványt állítasz ki magadról. Ember! Nagy László, a törékeny alkatú, mozgássérült költő, aki nemhogy egy cementeszsákot, de egy utazótáskát sem tudott volna messzire cipelni - és ugyanakkor a magyar és a világirodalom egyik óriása - nem volna egyenrangú bárkivel? Mondjuk egy olyannal, mint te?!

De ha már ez a mércéd, amely igencsak földhözragadtságról árulkodik, akkor tudd meg: ezer és ezer olyan nő van, aki cementeszsákot símán elvisz - de hány férfit tudsz nekem mondani, aki világra hoz egy ÉLETET? Hol lennél te, ha nem lett volna egy (biztos derék!) asszony - Édesanyád, - aki lehetőséget adott arra, hogy egyáltalán itt lehess és hülyeségeket fröcsöghess?! Mielőtt berzenkednél: a fogantatáshoz nem minden esetben szükséges még a férfi sem.

Hallottál már a szűznemzésről? Bizonyítottan lehetséges: elő is fordul.

Jobb, ha tőlem tudod: ha megfeszülsz is, az ember kétnemű - és egyenrangú. De ne keseredj el: még te is az vagy..akár még velem is:-)

2011. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ácasi 7-es, nem arról szól a kérdés h az egyik nem felsőbbrendű a másiknál, hanem h az egyik nem ÁTLAGOSAN egyik dologban jobb, a másik meg másik tulajdonságban. Márpedig ÁLTALÁBAN inkább a férfiak viszik a cementeszsákot.

A szűznemzést meg ne emlegesd mint a férfiak feleslegességének bizonyítékát! Az ember nem hal.

2011. dec. 23. 21:42
 9/17 A kérdező kommentje:
*ácsi
2011. dec. 23. 21:43
 10/17 A kérdező kommentje:

A 7-es nő jellegzetes példa a kérdésben említettre:

ha a férfiak jobb tulajdonságáról van szó akkor "akkor tudd meg: ezer és ezer olyan nő van, aki cementeszsákot símán elvisz".

Ha meg a nők jobb tulajdonságáról akkor: "Mielőtt berzenkednél: a fogantatáshoz nem minden esetben szükséges még a férfi sem.

Hallottál már a szűznemzésről?"


Szóról szóra ugyanerről a típusról írtam a kérdésben. :D

2011. dec. 23. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!