Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Minden...

Mit gondoltok erről? Minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés

Párom képes nyiltan megbámulni egy nőt, nem zavarja hogy ott vagyok mellette. Van, hogy csak mosolygok rá egyet, ha tulzásba viszi/épp rossz paszban vagyok képes vagyok összeveszni vele.

Ugy gondolom, hogy az alapvető tisztelet ami elvárható lenne velem szemben az, hogy a társaságomban nem viselkedik így. Persze felmerül bennem a kérdése, ha én ott vagyok így viselkedik, akkor hogy viselkedhet ha nem vagyok ott???

Mindenesetre az a meggyőződésem, hogy direkt csinálja élvezi hogy ez idegesít engem. (Meglehetősen gyerekes dolog, tudom) Foglalkozom a megjelenésemmel, rendszeresen sportolok, adok magamra. Nincsenek önértékelési gondjaim. Sőt lehet, hogy tulteng bennem az önbizalom. Elismerem, azt ha valaki csinosabb szebb nálam. Csakhogy páromnak szinte mind1, hogy milyen a nő képes a legutolsó full igénytelen csajt is megbámulni, van hogy megjegyzéseket is tesz. Persze ez az a szituáció ami kiveri nálam a biztosítékot.

Ezzel szemben áll egyik nagyon kedves barátom példája. Boldog párkapcsolatban él, de mégis ha találkozunk csak a nőkkel van elfoglalva. Olyan helyre akar menni ahol "cicababákat" bámulhat. Minden egyes csajt megbámul, megjegyzéseket tesz. Egyszer megkérdeztem tőle , hogy ha ott van vele a barátnője, akkor is ezt csinálja? Azt válaszolta "akkor persze, hogy nem!"

A kérdésem a következő minden pasi ilyen? Minden férfi megbámulja a csinosabb nőket? Csak vannak inteligensebbek akik tisztelik a barátnőjüket annyira, hogy a jelenlétükben nem viselkednem így? Nem is létezik olyan férfi, aki a barátnőjén kívül más nőt észre se vesz/ meg se lát? Naív vagyok, hogy ilyenre vágyom?



2011. nov. 23. 20:01
 1/10 Problem? ***** válasza:
17%
Nem kötöd le a férfit ez azért van, a másik az egér is megunja ugyan azt a lyukat.
2011. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Miért ne nézné meg? Ha a látvány esztétikus neki, akkor megnézi. Meg a szép épületeket meg a szép kutyákat és a szép tájakat is.

Másrészt van olyan feltűnő jelenség, ami odavonzza a szemet szexuális preferenciától függetlenül. Egyszer velem egy társaságban egy lány elég nagy mellekkel és gyomorig kigombolt szűk blúzban volt, még én is odakaptam a tekintetem, pedig full hetero vagyok. Egyszerűen feltűnő volt.


Az más kérdés, hogy simán tiszteletlenség, parasztság feltűnően bámulni más nőket, főleg a partner jelenlétében. Ez ugyanaz a kategória, hogy nem dugok fülhallgatót a fülembe, ha valaki épp mesél valamit. Alap illem.

2011. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Sajna vannak pasik, akik az ösztönlénységnek azon a szintjén vannak, hogy szinte a nyáluk is kicsordul. Nem csak hogy elvár az ember egy minimális tiszteletet, hogy amikor velem vagy akkor ne csináld már, de alapból kiábrándító, mert milyen az már, hogy ennyire el tudnak magukról feledkezni egyesek.

Hogy mind ilyen e? Nem. És még csak nem is az alapján változó, hogy ki mennyire szereti a nőjét. Hanem az intelligencia alapján. Szerintem. Egyik az, hogy az intelligensebb pasi nem ájul be egy szép külsőtől, mert az még lehet belül üres, másik, hogy nem a farka irányítja, azaz nem csak a másik nemmel való kapcsolat tölti ki az egész sekélyes kis világát.

Az intelligens férfi, amikor végigmegy az utcán a barátnőjével, akkor egyrészt beszélget vele és teljes figyelmével részt vesz ebben. Ha meg épp nem beszélgetnek, akkor nézi az épületeket, hogy melyik milyen építészeti stílusban készült, nézi a fákat, hogy milyen szép az ősz, lát egy autót, akkor azon töpreng, hogy milyen annak a fogyasztása és sorolhatnám fél órán át, mennyi minden jár egy értelmes ember agyában. Míg az ösztönlény csak egyet ismer fel a külvilágból, a nőstényt.

2011. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem nézi meg ha velem van, igenis tiszteljen annyira, hogy nem aláz meg. Van, hogy megnéz egy pasi úgy, hogy mellette van a nője, hát szegény lányt én sajnálom, nagyon megalázó, mintha kacsingatna ki a pasi a kapcsolatból. Ha már az se érdekli, hogy ez a párjának rosszul esik, akkor már előbb utóbb lépni is fog.
2011. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
78%

Én nem bámulok meg csak úgy senkit. Ha tetszik egy lány, akkor megnézem, hogy milyen szép arca van, meg ilyenek, de ennyi. Illetlenségnek érezném sokáig "bámulni". Barátnőm nincsen, de ha lenne akkor úgyis Ő lenne számomra az egyetlen Nő, szóval ilyen problémánk nem lenne. :)


20F

2011. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

20:17 Köszi :)

Én is valahogy így gondolom.

2011. nov. 23. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

"A kérdésem a következő minden pasi ilyen? Minden férfi megbámulja a csinosabb nőket? Csak vannak inteligensebbek akik tisztelik a barátnőjüket annyira, hogy a jelenlétükben nem viselkednem így? Nem is létezik olyan férfi, aki a barátnőjén kívül más nőt észre se vesz/ meg se lát? Naív vagyok, hogy ilyenre vágyom?"


Nem minden pasi ilyen,a homokosok nem bámulják meg a csinosabb nőket.

Vannak intelligensebbek,persze,ők úgy bámulnak meg más nőket,hogy a barátnőjük ne vegye észre.

igen naív vagy,és nem ismered eléggé a férfiakat.

Mindenesetre a párod tényleg pofátlanul csinálja,mert ha tudja,hogy idegesít,akkor visszavehetne magából.valószínűleg janisági komplexusa van.

30/F

2011. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A bámészkodás illetlenség, de nem mindig sóvárgás. Főleg, ha nem csak a szépeket bámulja meg.
2011. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem minden pasi ilyen. például az én férjem a jelenlétemben még soha nem bámult meg más nőket......megjegyzéseket meg főleg nem tett...
2011. nov. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen. Jelenlétemben nem bámul meg senkit se. Ha nem vagyok ott, vagy ha mással vagyok éppen elfoglalva, akkor azért lehet hogy itt-ott megnéz valakit, de akkor is diszkrét marad. Ő annyira hiú, hogy nem szereti ha mások észreveszik, hogy ő valakit is néz. Amúgy meg eléggé magas nála a mérce. Ő nem szereti a súlyfelesleget, neki mindennek pöpecnek kell lennie egy nőn. Szóval nem sok nőt néz meg, mert nem sokat tart esztétikusnak. Akit eddig megbámult a jelenlétemben, arról mindjárt mondta is nekem magától, hogy "nézd már mekkora combú nők is vannak..." s persze itt se arra utal, hogy az illetőnek milyen szép a lába...
2011. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!