Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért menő a drogozás?

Miért menő a drogozás?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon is azt mondják rám a drogosok,hogy nekem átmosta az agyamat a média mert hogy szidom a drogot.Na már most a médiában szinte soha nem beszélnek a drogról.Csomó fiatal ezt csinállja és még büszke is rá,a rendőrség meg az állam miért nem csinál semmit ?

2011. dec. 23. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindenkinek menő a drogozás.
2011. dec. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Az értelmesebbjénél nem menő. És nem egy díler ül a sitten
2011. dec. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Miről beszélsz? Én sok drogost ismerek, de egyik se menőzésből csinálja.
2011. dec. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem menő. Ismertem egy párat akik csak enyhe cuccokkal éltek: Egy részüket anyagilag rombolta le (és erkölcsileg amiatt ahogy a rávalót összeszedték), máson csak meglátszott, hogy hiába van jó esze, mióta fűvel él annyira dekoncentrált, hogy az nagyon meglátszott a munkavégzésén, végül emiatt küldték el (nem a fű miatt, hanem azért mert mióta csinálja szörnyen link módon állt hozzá mindenhez).

Volt olyan drogos ismerősöm aki az alkohol segítségével tudott lejönni a szintetikus drogokról (ezzel csökkentette az elvonási tüneteit). Azóta is iszik, de azt legalább értelmes határok közt tudja tartani, pl. ittasan még sosem jött dolgozni, délután kiüti magát, reggelre kialussza, nap közben simán elvan nélküle.

2011. dec. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

azért menő mint régen a cigizés...mert ettől különleges leszel meg blabla....



aztán rádöbben h mégsem az....

2011. dec. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
A drogozás csak a lecsúszott drogosok között menő, normális közegben nem.
2011. dec. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 fajta drogos szerint menő dolog. Az egyik aki még gyerek, sok tizenéves kölyök hiszi magát felsőbbrendűnek mert hétvégenként elszív pár cigit,felszív egy kis utcát stb... ezek annyira primitívek hogy még az ismerősöknek is,facebookon is "menőznek" vele, nekik az a lényeg hogy egy páran tudják mit csinálnak

A másik meg csak szimplán ostoba,hiába felnőtt,egyszerűen ostoba.

Akik igazán drogoznak,napi szinten azokat pont hogy nem tudod felismerni (most persze vannak esetek mikor igen, de ez csak egy kis réteg) lényeg hogy akik "okosan"csinálják azok nem hencegnek vele,nem verik nagy dobra,nem menőzésből csinálják.

2011. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos egyre több közegben menő,még ha csak hétvégén is csinállják.Igen elfognak pár dillert,de a fogyasztókkal meg azokkal a szórakozóhelyekkel ahol szinte ,,legális" a drog azokkal semmit nem tesznek.
2011. dec. 23. 12:18
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó jól leírtad.Én inkább az 1. kategoriával találkozok mndenhol,akik egymás elött is menőznek,és hencegnek vele.
2011. dec. 23. 15:32
 10/10 Baby Firefly válasza:
értem hogy miről beszélsz de sztem talán azér mert akkor olyat látnak benned amit egy másik stréberben nem .... ez nagyon furcsa mert énis inkább a "menő" emberekre bukok.
2011. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!