Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten a III. kerület...

Caspian1 kérdése:

Budapesten a III. kerület milyen környék? Főleg a Dunához közeli rész érdekelne. Milyen a közbiztonság? A közlekedés azt tudom, hogy elég jó.

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a déli részén lakom, és teljesen elégedett vagyok vele. Rengeteg szórakozóhely, minden egy köpésnyire, zajlik az élet, és a közbiztonság is egész jó. Csak hát az ingatlanárak is ehhez vannak mérve. :)

Fiataloknak ideális, főleg az egyetemisták és a friss házasok szokták imádni.

Az északi részről nem nagyon tudok nyilatkozni.

2011. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik Egy darabig laktam a Rómain,télen kissé kihalt,de biztonságos.Sok a kutya a kertekben,kicsit félelmetes este egyedül sétálgatni,mert ugatnak,mint a veszedelem.
2011. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb kerület, a parton ott megy a hév amihez órát lehetne igazítani én sokat jártam vele. Jó a közlekedés. Szerintem jó hely.
2011. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Én az északi részén lakom.


Nos, jó kérdés. A közbiztonság szerintem viszonyítás kérdése, de úgy tudom, hogy a III. kerület ilyen szempontból nem a legjobb. Van egy barátom, akit az összes utcai rabló, agresszív cigány és hasonló megtalál, neki vannak történetei, nagyon durvák történtek már vele. Engem egyszer az árpád-hídi villamosmegállóban próbáltak kirabolni. Szóval vigyázni kell.

És egy jó tanács: a Hajógyárin levő szórakozóhelyekre jobb, ha be sem teszed a lábad, kerüld el őket messziről. Több történetet hallottam arról, hogy fiatalokat öltek és erőszakoltak meg úgy, hogy az soha nem került be a médiába...

2011. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
utolsó: szerintem túl sok újságot olvasol. úbuda full biztonságos. a hajógyáris sztorik pedig urban legendek.
2012. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

"utolsó: szerintem túl sok újságot olvasol. úbuda full biztonságos. a hajógyáris sztorik pedig urban legendek."


Meséld ezt a Gina-s lányoknak... egyébként ezeket a dolgokat pont, hogy nem a médiából tudom. Van több ismerősöm is, aki tudja, mi megy ott... a média eléggé kussol róla. Állítólag (ezt már kb. fél éve hallottam) egy lányt kikötöztek, megerőszakoltak, megöltek.

Nekem nem kell hinned, de ismerek olyat, aki évekig dolgozott ott és nagyon durvákat mesél. És ő olyan ember, akinek hiszek. Állítólag meg sem próbálják visszaszorítani a drogozást, a rendőrök meg vannak kenve. Ha csak a fele igaz annak, amiket hallottam (és mondom, olyan helyekről, akiknek hiszek) az bőven elég ok nekem, hogy egyszer se tegyem be oda a lábam. Egyébként volt is szerencsém már látni, milyen csőcselék jár oda... hát mit mondjak, majd a HÉV-et borították fel...

2012. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze-persze. Én viszont itt lakok a Hajógyári mellett, és az általad említett esetekről lényegében tőled halottam először. Haver pedig ott dolgozik biztonságiként, de a legrosszabb, amit mondott, az az, hogy a tulaj minden piából a lehető legolcsóbbat veszi.
2012. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

". Van egy barátom, akit az összes utcai rabló, agresszív cigány és hasonló megtalál, neki vannak történetei, nagyon durvák történtek már vele. Engem egyszer az árpád-hídi villamosmegállóban próbáltak kirabolni."


A III. kerület egy fél Debrecen méretű város. Ehhez képest gyakorlatilag csak 2 hely van benne, ahol oda kell figyelni, az egyik az Árpád híd hídfőjénél az aluljáró, villamosmegálló és környéke, és éjjel a szigetek, a másik pedig a vasúti híd mentén lévő mező. A kerület 95%-a teljesen biztonságos.

2012. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a kertvárosi részén lakok!A közbiztonság elég jó, főleg, hogy nemrég még javítottak is rajta(Ahol kevés volt a lámpa, és esténként nagyon sötét van, oda lámpákat szerelnek stb.), minden közel van, szép a dunaparti része, szórakozóhelyek stb.,De a hajógyári szigetet kerüld el! :)
2012. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!