Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen a közbiztonság, az...

Milyen a közbiztonság, az emberek és a közlekedés Macedóniában?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel utaznánk ki kettesben a külföldön megismert baátainkhoz vonattal.
2010. aug. 16. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, ott állították meg a buszt éjszaka gépfegyveres "lézengő ritterek", akiknek eurót kellett tejelni, különben valószínűleg baleset ért volna minket... így továbbmehettünk Görögbe.
2010. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úristen:O

Ez nagyon ilyesztően hangzik:S:S

Külföldön ismerkedtem meg egy macedón családdal,akik nagyon aranyosak voltak,azóta is tartjuk a kapcsolatot,majdnem minden nap beszélünk.Jövő nyáron ki szeretnék utazni egy baránőm társaságában...Vonattal mennénk,Belgrádba,aztán onnan tovább Skopjébe,ahol az állomáson várnának ránk.De köszönöm a kommentet,várok még hasonló rossz vagy éppen jó tapasztalatokat:)

2010. aug. 17. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, azért nem biztos ám, hogy rablóbanda volt. Valószínűleg inkább korrupt rendőrök. Mi csak annyit láttunk a buszból este, hogy fegyverük van, és a sofőr kiszáll velük alkudozni. Szóval jó eséllyel nem lőttek volna főbe minket, de ha nem fizet nekik a sofőr, akkor nyilván szétkutatják a buszt, meg bekísérnek az őrszobára, meg hasonló szívatások :D Szerbiában is láttam ilyet, de ott nem a közúton, hanem a vámnál, ott mellettünk egy horvát rendszámú buszt szedtek szét, míg hozzánk csak feljött a vámos elkérni az útleveleket, aztán mehettünk... hát nyilván nagyon szeretik egymást a horvátok meg a szerbek a háború óta :>
2010. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mondjuk a vonaton kicsit más a helyzet(bár még vonattal nem utaztam külföldre:))

az állomáson várnának rám(ahogy már leírtam korábban)

voltak már nálunk többször is,nem ismeretlenekről van szó de azért Kosovotól nem messze délen...

2010. aug. 17. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!