Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hová vinnétek el külföldi...

Hová vinnétek el külföldi ismerősötöket Budapesten?

Figyelt kérdés
Mivel vidéki vagyok, nem igazán tudom hová vihetném el az ismerősömet , mindketten 20 év körüliek vagyunk .
2011. dec. 25. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Fel a Várba, Halászbástya, sétálni a rakpartra a Lánchíd környékén, Andrássy út, Váci utca, Hősök tere, Vajdahunyad vára, Parlament, Szent István Bazilika, az Operaház.

Ez bőven kitölt egy napot.

2011. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen stílusú az ismerősöd. Meg attól is hogy mikor jön (tél/nyár). Én mindenképpen javaslom a Gellért-hegyet! Aztán valószínű jó lenne egy Budai vár is :) aztán ha nem az a cél, hogy minden nevezetességet megnézzetek javaslom, hogy sétáljatok egyet a Margit szigeten, meg mondjuk a Hősök terére is elvihetnéd....
2011. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Híd alá.
2011. dec. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha draga helyre akarod akkor vidd el egy benzinkutra! :/
2011. dec. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!