Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha idegbajt...

Mit tudok tenni, ha idegbajt kapok az LB-m új pasijától? HELP!

Figyelt kérdés
Az állandó duzzogásával az őrületbe kerget, ha én ott vagyok, olyan arcot vág kb. mint aki citromba harapott, látszik hogy irritálom őt. Ki nem állhatom, segítsetek létszi, mit tehetnék??
2011. dec. 27. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
LB a legjobb barátnő akar lenni? Nagyon semmit sem tehetsz, mert ha szidod neki a pasiját, veled fog összeveszni. reménykedhetsz, hogy ő is meglátja, milyen idiótával jár és szakítanak.
2011. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell tenned semmit. Érthető, mindkettőtök reakciója.

Barátnődnek kéne különválasztania a két dolgot. Amikor veled van, akkor a pasiját hagyja otthon és amikor a pasijával van, akkor te foglald el magad mással. Tök érthető, gondolj csak bele! Mindkettőtök a barátnőddel akar lenni, de ott egy "zavaró" 3. fél..

2011. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
"hammer time"
2011. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne szervezzetek közös programot és mondd meg a barinődnek, hogy te nem kedveled a pasit, természetileg nem illetek össze, legyen szíves veled külön programot szervezzen. Egyébként meg örülsz, hogy boldog vele stb.
2011. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megvan az ideje a pasinak is, és a barátnőnek is. Én se kedvelem egyik barátnőm pasiját, de nálunk ez nem okoz gondot. Ha csajos este van, akkor ott nincs pasi, és így le is tudjuk a dolgot. Nem kell vele lógnod, amikor fiúzik.
2011. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
LB meg pasi meg HELP! .Ostobenkó ribi ,engem is irritálnál.
2011. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki a fejedből, és tegyél le róla, hogy lecsapod a barátnőd kezéről. Ez motivál téged vagy tudatosan, vagy tudat alatt. Kívánod őt, ennyi.
2011. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézd meg az Ilyen a élet című filmet Katherine Heigl főszereplésével. Pontosan ezt a szituációt mutatja be, egy váratlan fordulattal. Nagyon elgondolkodtató. Minden emberben van szerethető, ha jobban megismered. Neki kellemetlen ez a szituáció, ezért viselkedik így, egyébként meg lehet, hogy nagyon is szerethető valaki.


Üdv. Péter

2011. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!