Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem idegbajt kap a...

A férjem idegbajt kap a kérdéseimtől. Ez valóban tipikus férfiviselkedés?

Figyelt kérdés

Ő szerinte "faggatom", én szerintem meg csupán érdeklődöm az élete, a napja, érzései felől.


Mondom neki, én nő vagyok és egy nőnek nem elég annyi válaszként, hogy igen, nem.

Itt most nem arra kell gondolni, hogy állandóan a sarkában járok és minden rezzenését tudni akarom :))


Ilyen kérdések pl. céges névnapi buliról hamar jön haza " Miért nem maradtál még kicsit szórakozni?", vagy mikor azt mondja, hogy felnéz rám, akkor kérem, hogy ezt fejtse ki bővebben stb.


Tehát minden olyan kérdés amit nem lehet pár szóval elintézni és érzelmek is vannak benne.

Háttérnek kiegészítem azzal, hogy a házasságunk jó és szenvedélyes, de a kérdéseimmel ilyenkor őszerinte megőrjítem, ő pedig engem ezekkel a reakciókkal :)))


Ez tipikus "férfivonás"??


2011. okt. 25. 08:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%

Ez tipikus női vonás. :)

Nincs kedve beszélni semmiségekről vagy olyasmiről, amit nem tud éppen akkor jól megfogalmazni, erre te erőszakoskodsz.

2011. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Hát, én nő vagyok, de ilyen kérdésekkel engem is megőrjítenél. Ő azt mondja, felnéz rád - magyarul megosztja veled az érzéseit, te meg követeled, hogy elemezze ki részletesen? (mintha a leckét kérdeznéd ki a gyerekedtől) ... és kezdjen mentegetőzni, amiért hazajött a buliról? Nem a férjed viselkedik furcsán, hanem te.
2011. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem értitek.

Nem állandó kérdezősködésről van szó ( na attól én is megőrülnék...), hanem 1-2 kérdésről.

Nem az van, hogy minden nap erre jön haza, hogy az ajtóban várom a cetlire felírt kérdésekkel.

2011. okt. 25. 09:13
 4/22 anonim ***** válasza:
41%

Példa:

- "szeretlek"

- "ezt fejtsd ki bővebben!"

2011. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon idegesitö ha mindent kérdezgetsz a sok figyelmesség is lehet a másiknak teher, várd meg amig dolgokat magátol közöli.
2011. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Az én férjem a kapcsolatunk elején nagyon zárkózott volt, kb. ugyanez, megkérdeztem milyen napja volt, vagy esetleg ha tárgyalt megkérdeztem hogy sikerült, és engem is lerázott egy szóval. Meghogy ne faggasam már...

De nem hagytam annyiba, engem igenis zavart hogy nem tudok róla semmit, pedig együtt élünk, mert nem mesél. Kitartóan kérdezgettem, persze úgy hogy közben vacsoráztunk, mosogattam, így kicsit el tudott bújni... Mára odáig jutottunk, hogy még be se lép az ajtón már meséli mi volt az irodában :D Sima "mizu?"-ra is képes lett hosszan válaszolni.

Neki ezt meg kellett tanulnia, illetve oldódnia kellett. Otthon eléggé elnyomásban élt, anyja egy diktátor :D

2011. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
Lepcsegni asszonyszokás, az ember megbecsüli a szót.
2011. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha nekem azt mondaná valaki, hogy felnéz rám, én repesnék, nem faggatóznék. Ez kb. olyan, mintha a hiúságod legyezgetését kérnéd.
2011. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

úúú kérdező mondok idegesítőbbet, az én párom ezt csinálja:

mondd valamit pl. "Olyan jó nézni."

megkérdezem hogy "ezt h érted?"

és elkezdi mondani h mindjárt kifejti és kb 10percig gondolkodik úgy megtudnám rázni és elkezd össze vissza hablatyolni lajhár tempóban, mondja a semmit, nincs türelmem végigvárni.... mindig mondom "aha oké. hagyjuk"


Bezzeg ha a kocsikról meg az ilyen sz*rokról kel dumálni akkor egyfolytába hadar

2011. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Igen, az.

Nálunk is így van :) Én itthon vagyok egyedül a picivel és mikor hazajön, elkezdek beszélni-beszélni...meg kérdezgetem. Ő meg csak válaszol: igen, nem, majd.

Fáradt szerintem válaszolni. Viszont szerencsémre szereti hallgatni azt, hogy dumálok megállás nélkül :D

2011. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!