Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják annyira a...

Miért utálják annyira a kutyák a postást?

Figyelt kérdés
A miénk pl nem is nagyon szokott ugatni, de ha jön a postás körbe körbe rohangál, és hisztérikusan ugat... Miért van ez?
2011. dec. 28. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hül yeség lenne azt állítani, hogy idegen. Szerintem a kutyák azt hiszik, hogy be akar ,,törni,,. Szerinted?
2011. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A postás rengeteg helyen jár, és mindenhol felszed valami szagot ami nekünk nem tűnik fel, de a kutyáknak ez illatorgia amitől hiperaktívak lesznek, ráadásul egymást is behergelik teljesen a közelben lévő kutyák.
2011. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

érdekes, én mindig azt hittem,hogy a motort vagy a kerékpárt utálják.

de lehetséges az is, hogy a járókelők nem közelítik meg a kerítést, a postások meg igen, és zavarja a kutyákat, hogy a postások úgymond be akarnak törni a felségterületükre.

gyanakodok arra is, hogy ezek a dögök egymástól tanulják, kiket kell utálni.

egyébként az én postásom kimondottan szerette az én kutyámat, mert soha nem ugatta meg.

2011. dec. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy b@ssza a házinénit, és ebből van elege.

De a kutyák megérzik azt is, hogy az illető rosszember -e.

A mienk az alkeszokat megugatja mindig.

2011. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a cigókat.
2011. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miénk is a románokat meg a cigányokat, de a postásunk kedves, meg már vagy 10 éve ő jár...
2011. dec. 31. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!