Hogy fogadnád ezt?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel kicsit zavaros a kapcsolatunk ez elmúlt időben, alig beszélünk, én keresem, de ő nem...

Megbeszéltük, hogy együtt megyünk bulizni, ő a barátjával, meg a haverokkal. (szilveszter)

Úgy volt, hogy ma megveszi a jegyeket, de váratlanul 2 óra leforgása alatt előadott egy történetet, h súlyos problémáik vannak (nem a kapcsolat ment szét köztük) és pénteken megmondja jönnek e.

Én kicsit másképp érzem ezt a dolgot, miért nem mondja meg, hogy együtt akarnak menni valahova, vagy máshova, vagy... de megint miért hazudik,már nem ez volt az első.

21L


2011. dec. 28. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle miért hazudik, ne tőlünk
2011. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy "barátnőm", aki folyton hazudott mindenről, a programjainkat halogatta.. szerencsére megszakadt a kapcsolat, és sokkal kiegyensúlyozottabb és nyitottabb vagyok... barátkozz másokkal is..
2011. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 pupilla válasza:
hát nagyon valószínű hogy le akar valamilyen okból kifolyólag rázni előszőr nézz magadba valószínűsítsd hogy miért csinálhatja ezt mi nem tetszik neki benned (már belső tulajdonságra gondoltam) mert barátság között ez a legnagyobb hiba hogy nem mondják el mégsem egymásnak a problémákat a másikkal kapcsolatban, ehelyett inkább másokkal kibeszéli , de mégsem szakítja meg veled a kapcsolatot, viszont kerűl és ilyenkor jön a ló nincs jó a szamár is szitu. én azt javasolnám hogy kettesben egy nyugodt helyen megkérdezed tőle hogy mi veled a baj miért csinálja ezt mert neked nem esik ez jól és szeretnéd tartani a barátságotokat de vigyázz okosan higgadtan add elő mert mindenki másképp reagál az ilyen dolgokra, el is mérgesedhet a kapcsolat ,de akkor tudni fogod hogy mennyire igazi barát . hát kitartást és sok szerencsét kívánok.
2011. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pedig én vagyok az, aki ha kell megy, segít, önzetlenül, mellette állok..
2011. dec. 28. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:
sokak ezt nem tudják értékelni...
2011. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 pupilla válasza:
hát ezaz te önzetlenűl mellette álsz de ő ezt nem annyira értékeli azaz nem veszi annyira észre mert valami benne ezt elvonja vagy egy másik barát vagy a benned rejlő tulajdonság amit nem bír benned .ezért javasoltam hogy ennek utána kell járni kérdezéssel. kérd hogy legyen nyílt ha kellemetlen akkor is mert tisztázni kell mindenképp
2011. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
még azon a héten, szilveszter előtt megbeszéltem vele. Elmondtam, hogy át akar verni, hazudik nekem. Akkor azt mondta, hogy nekem sosem hazudna.. stb. Nem is beszéltünk utána, 1.-én kérdezte, hogy milyen volt buli...Igazából nem volt kedvem beszélgetni vele, ezért sablonosan válaszoltam és mondtam neki, hogy most mennem kell. Egy munkahelyen dolgozunk, igaz külön részlegen, de vannak érintkezési pontok a cégnél. Ritkán futottunk össze a pár napban, ha mégis, csak köszöntem neki, és nem érdekelt, hogy beszélgetni akar. (kicsit próbáltam én irányítani, ne mindig az legyen amit akar) Tegnap este beszélgettünk megint neten, örülne ha találkoznánk, elmennénk valamerre, és szóljak ha ráérek, bármikor. Igazából kicsit sajnálom, mert tényleg nem kellett volna durván beolvasnom neki, viszont másfelől meg nem szeretem ha a másik nem tudja a véleményem, és kibeszélni sem szeretek senkit, ezért jobb ha tudja mit gondolok.
2012. jan. 6. 23:36
 8/10 anonim ***** válasza:

minket NEM erdekelnek a reszletek. A kerdesedre Pupilla gyonyoru valaszt adott. Fogadd meg a tanacsat es KOMMUNIKALJ a baratnoddel, ne velunk!!!

Ha az o tanacsa nem tettszik, akkor ird azt, hogy meg varsz velemenyeket, de ne teregesd ide a szennyesed mert 1. nem rank tartozi, 2. nem fogjuk helyetted "kimosni" 3. qrvara nem erdekelnek a reszletek.

Nem kell habot ragni es nem kell megsertodni.

Ha baj van a bartnoddel valo kapcsolatodban, azt CSAKIS te es a baratnod tudjatok megoldani, meghozza ugy, ahogy pupilla leirta: megbeszelitek.

2012. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és kibeszélni sem szeretek senkit - akkor most mit csinálsz?
2012. jan. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pupilla válasza:
köszönöm az egyetértését az előttem szólónak ,másfelől valószínűleg azért írt részleteket mert én is részletesen válaszoltam neki jah és még én úgy gondolom hogyha senki nem ismeri őket és azt az illetőt akiről ír akkor nem beszélhetünk kibeszélésről hisz dunsztunk sincs kik ők, de ez csak egy gondolat tőlem más nem biztos hogy így látja. kérdezőnek válszolnék: a legjobb úton haladsz , most kicsit állj meg a sértettséggel és kezdjnyílt lenni ha kérdez ,ha beszédbe elegyedtek, de viszont kicsit távolságtartó azaz nem kell mindenben egyetérteni csak lazán " nem és kész " ha valami nem tetszik neked ez talán tesz közétek egy mérleget ami egyszer feléd máskor ő felé hajlik majd ,ha valamit nagyon nem akarsz hagyd kicsit nyalizni. tudod?? "légyszi-légyszi naaa légyszíííí" ,jólesik neked is majd ezt hidd el és néha neked néha neki kell csinálni. kis kompromisszum kell egy baráti vagy akár párkapcsolatnál. egyébként ez egy kis pszihoterror egy része amit alkalmazni kell kicsit erőltetni kell de mindenképp hasznos a kapcsolatoknál. szia
2012. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!