Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan fogadnád ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan fogadnád ha egy fiú ezt mondaná neked?

Figyelt kérdés

Találkozni szeretne veled egy fiú akit nem nagyon ismersz még, párszor beszéltél vele személyesen, meg párszor fb-n.

Elmondaná hogy sokat gondol rád az utóbbi időben, magyarul szeret téged.

Kort is léci.

20f


2011. dec. 19. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nem attól szeret valaki, hogy sokat gondol rám
2011. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülnék,hogy érdeklem,de kételkednék is, ha annyira nem ismerem.
2011. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
örülnék neki nagyon 20L
2011. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor is örülnél ha olyan mondja aki neked nem tetszik?
2011. dec. 19. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
kicsit elhamarkodott ez ilyen hogy sokat gondolok rád... ne legyél ilyen mert a csajok nem ezt szeretik ahogy én észre vettem, pláne, ha csak párszor dumáltatok, csak azt fogja hinni hogy lúzer vagy, az meg nem kell a csajoknak, inkább beszélgessetek sokat, keressed, de nem túl sokat szal ne menj az agyára, meg kell találni, azt a kis részt a borotva pengén ahol még ellehet táncolni:), ha majd a beszélgetések során ő is érdeklődik, és magától fog megkeresni az már jó pont, de hogy sokat gondolok rád ezt hanyagold... ezt párok mondják egymásnak mikor sokáig nem találkoznak, erre figyelj oda
2011. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Attól függ,hogy állok a fiúhoz!ha nekem is tetszik,akkor jó pont,ha sokat gondol rám..de ha nem tetszik,akkor nem szívesen hallanám:S(de amúgy az,hogy sokat gondolsz Rá,nem azt jelenti,hogy szereted,nem??)

Te hogy érzed?(mármint a csajt,hogy hogy áll hozzád)

2011. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem szeretem...

Nem volt még barátnőm mert egy lány se volt aki ennyire tetszett volna.

2011. dec. 21. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon jól esne. :)
2012. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!