Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogadnád a barátkozását ilyen...

Fogadnád a barátkozását ilyen anyukának?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen helyzetben vagyok, lakik a környékünkön egy anyuka, aki nagyon kedves, egy idősek is vagyunk, a gyerekek is egyidősek, mindketten sokat unatkozunk otthon, szóval adott, hogy összejárjunk. Viszont ott a férje, aki naplopó tróger, még mielőtt teherbe estem volna, be is próbálkozott nálam, csak jól elhajtottam, aztán később megtudtam róla, hogy játékgépezik meg csomó tartozása van. Amikor megtudtam, hogy ki a felesége, eléggé lesújtott, mert nagyon szimpatikus volt első perctől, nem gondoltam volna, hogy ilyen hülye emberrel képes együtt élni.

Szóval párszor már össze is futottunk, mindig hív, hogy menjek át hozzájuk, kérdezi, hogy mikor megyek a játszótérre a fiammal, mert ők is jönnének, de nem tudom mi tévő legyek. Nem akarom őt így ismeretlenül megítélni, de azért sokat elárul az is, hogy ilyen hapsival él együtt és tervez még családot (állítólag 3 gyereket akarnak).


2011. aug. 13. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem fogadnám, mindenkinek jár egy esély. De amíg lehet 'semleges' területen (játszótér, park, baba-mama klub) találkoznánk, a lakásba való beengedés már egy magasabb fokozat - legalábbis nálam.
2011. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Adnék egy esélyt...de úgy ahogy az előttem szóló..semleges területen.
2011. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Állapodj meg vele mindig, h a játszótéren találkoztok. Értem az aggodalmadat. Sajnos, sokan tűnnek aranyosnak, aztán ha közel engeded őket, akkor kiderül, h túl sokba (pénz, idő) van a barátság. Ha a nő rendes és nem erőszakoskodik, h csak a játszótéren találkoztok, akkor barát. Ha nem nyugszik bele és megharagszik, akkor nem. Nem kell mindenkit beengedni a személyes terünkbe.
2011. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy barátnőm, akiről kiderült, ahogy egyre bizalmasabb lett a kapcsolatunk, hogy a férje irányítja, aki egy vadbarom.

Nem tudom már tisztelni, nem tudok jó képet vágni ahhoz, hogy sokszor a gyerekük issza meg a levét, hogy az apja egy f***, az anyja meg elnézi és szereti.


De biztos van, aki nem ilyen kukacos mint én :) Sajnos nekem összeségében számít egy ember, és ha egy állattal él, az őt is minősíti...

2011. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
22:35 vagyok, az előttem szólókhoz csatlakoznék: játszóterezzetek együtt. Lehet, hogy jól ellesztek, nem kell túlságosan bizalmaskodni, átjárni egymáshoz, de játszóterezni, sétálni meg lehet próbálni.
2011. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2011. aug. 14. 10:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Átérzem az aggodalmadat. Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz: játszótér! Semleges terület :o) Vagy menjetek együtt sétálni. De valóban, a lakásba való beengedés már húzósabb ilyen esetben :o( De az esélyt azért add meg neki, nem biztos, hogy ő is "rossz" ember, mint a férje.
2011. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért a párja után ítéled meg? Elég baj az szegénynek, ha tróger a férje. Vannak olyan naív nők, akik nem is veszik észre (nem akarják észre venni), ha valami nem stimmel a párjukkal. Meg aztán lehet, h a férje sem egy gonosztevő, csak épp a szóbeszéd miatt alakult ki róla ez a kép. Ha nekem valaki szimpatikus, akkor nem mérlegelgetek, h a csládjában milyen emberek vannak. Mi bajod történhet, ha közel engeded magadhoz? Megismered, aztán ha mégse szimpi, akkor szépen leépíted.
2011. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.Semmiképpen se a férje alapján ítélj el valakit.Lehet nem volt még ilyen tróger mikor megismerkedtek.
2011. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!