Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szúrhatnék ki vele?

Hogyan szúrhatnék ki vele?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, aki állandóan cseszeget én pedig hiába próbálom leállítani, akkor sem nyugszik meg. Olyan tanácsokat szeretnék kérni, amelyek hatásosak. Ki szeretnék tolni az illetővel úgy, hogy ne jöjjön rá, hogy én voltam. Légyszi komolyan válaszoljatok! Köszi :)
2011. dec. 28. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden vicc nélkül: egy kis hashajtó a kávéjába! (tényleg ne túl sokat, annyit amitől éppen el tud még rohanni a WC-re :))
2011. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugye nem jó érzés, hogy a munkatársad cseszeget? Miért akarsz te kiszúrni vele? Akkor ugyan olyan rossz vagy.


Vagy ha meggyilkolják apámat és én megölöm a gyilkost én nem leszek gyilkos? Ha megvernék a gyereked azt tanácsolnád neki, hogy verje szét viszont az ütlegelő gyereket.


Komolyan mondom olyan gyerekes, ha lassan átgondolod.


Szerintem nem etikus, ha kitolsz vele. Próbálj vele inkább beszélni és ha nem lehet, ne vedd figyelembe, de ne légy vele gonosz, mert a gonoszság akkor sem jó, ha gonoszságból ered.

2011. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm a válaszát. Adtál egy jó tippet. :)

A másodiknak üzenem, hogy őt is megértem, de nem erre voltam kíváncsi. Köszönöm! Szívesen várok még ötleteket! :)

2011. dec. 29. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!