Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy hülyeséget csinál....

Félek hogy hülyeséget csinál. Mit mondjak neki vagy hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

A barátom(21F) összeveszett az anyjával pár napja. Elment otthonról és azóta nem ment haza, az anyja aggódik érte mert nem tudja, hogy hol van. Amúgy most az egyik haverjánál lakik de azt mondta, hogy ne mondjam meg az anyjának (pedig úgy elmondanám neki, annyira aggódik érte). Rá szeretném venni, hogy menjen haza. Most sokkal nehezebb a dolog mert elvagyunk egymástól tiltva...úgyhogy csak titokban találkozhatunk. Nem tudom mikor akar hazamenni egyáltalán, pedig már ideje lenne. A másik meg az, hogy nagyon önfejű és attól félek, hogy valami nagy hülyeséget csinál. Már akartam vele beszélni csak azt akarja, hogy hagyjam ezt a dolgot. Valamelyik nap össze is vesztünk mert mondtam neki hogy mostmár kibékülhetnének vagy csak életjelet adjon magáról mert szerencsétlen anyja már teljesen kivan, és akkor leordított. Inkább fel se hoztam a témát. Hogy beszéljek vele?

18L


2011. dec. 24. 20:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Képes BÁRMIT megcsinálni, főleg ha a hülye haverjai még bátorítják is.
2011. dec. 24. 20:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis szólj az anyjának :) Illetve adassatok ki rá körözést, elvégre hiába elmúlt régen 18, konkrétan eltűnt, és senki nem tud róla semmit... Pláne, hogyha tudod, hogy hajlamos nagy hülyeségeket csinálni. Min lehet annyira összeveszni, hogy karácsonykor sem megy haza? :O
2011. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
leordított? úriember lehet... ha nem tudod a hátterét a dolognak, akkor szerintem hagyd. ha tudod, és nem komoly a dolog, akkor szerintem elmondhatod az anyjának, hogy a fia biztonságban van, ismert helyen... ennél többet nem kell, mert ha ilyen önfejű, lehet hogy holnap már a másik haverjánál lesz. amúgy is az ő élete, ha 21 évesen le akar lépni otthonról, mert hülye, akkor abban nem tudjátok megakadályozni. 18L
2011. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!