Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Félek a barátom haverjától....

Félek a barátom haverjától. El merjem mondani valakinek?

Figyelt kérdés

Még mindig rosszul vagyok ha rá gondolok, és nagyon félek.

A barátommal már régóta együtt vagyok, ismeri szinte minden titkom és nagyon szeretem őt. Az ő legjobb barátját gyerekkora óta ismeri és szinte már tesók.

Egyik nap az ebédlőben oda jött hozzám és elkezdett fogdosni meg minden én meg rögtön eltoltam magamtól és mondtam hogy ezt nem. Mivel látta hogy nem megyek bele a játékba bocsánatot kért és elment, én meg azt hittem hogy ez csak valami férfi hatalomvágy és el is felejtettem neki.

Viszont pá nappal később kopogott az ajtómon (koleszban lakom a barátnőmmel de ő épp nem volt ott), én meg, mivel azért jóban vagyunk kedvesen fogadtam. Aztán mintha megőrült volna, durva lett és erőszakoskodott velem és kényszeríteni akart... szörnyű volt, nagyon féltem tőle, főleg hogy sportol és simán le tudott teperni...

Szerencsére a kezembe akadt valami kemény, már nem is emlékszem hogy mi és megütöttem vele mire elengedett, azonnal berohantam a másik szobába és magamra zártam az ajtót. Sírtam, és nem mertem kimenni míg a barátnőm haza nem ért és majdnem rám nem törte az ajtót.

Nem szóltam senkinek, nem tudom mi lenne ha kiderülne. Nem akarom hogy miattam romoljon meg a barátom és a másik kapcsolata, de azóta nagyon rosszul vagyok. Fogalmam sincs, hogy kihez forduljak. Attól is félek, hogy ha elmondom a barátnőmnek ő szól az igazgatónak, és végül az illető bosszút fog állni rajtam.

Ez mind pár hete történt, azóta a barátommal is nagyon megromlott a kapcsolatom miattam, és tudom hogy ő nagyon aggódik értem, de egyszerűen nem bírok a szemébe nézni mert mindig eszembe jut.

Mit tegyek? Kérlek segítsetek!


2011. dec. 30. 15:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg minél előbb a barátoddal! Meg fogja érteni.
2011. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
pedig az egyetlen megoldás az, hogy megmondod a barátodnak
2011. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz hogy megromlik a barátságuk. Az ilyen hapsi úgysem barát. Mondd el a barátodnak a dolgot. Ha letagadja a dolgot és a barátod mégis neki hisz, akkor semmit nem ér a kapcsolatotok, és ez jobb ha most derül ki.
2011. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor is el kellene mondanod legalább a barátodnak. Így a csávó mindenféle hazugságot ki fog találni.

Ismered a barátodat, szerinted szeretne olyan embernek a barátja maradni, aki lányokkal erőszakoskodik?

2011. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Istenem. :'/ A legsz*rabb embernek tartom, aki lányokkal erőszakoskodik. Mindenképpen mondd el a barátodnak!
2011. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszélned kell a barátoddal. Neki teszel szívességet, ha tudni fogja milyen ember is a "legjobb barátja".
2011. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Nem a barátoddal kell beszélni hanem a rendőrséggel.


Istenem ennyi hülyét...

2011. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom, de az biztos, hogy belehalok, ha a lányommal ilyen történne és még csak nem is tudok róla...
2011. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem akarok rendőrségi ügyet, mert igazából semmi sem történt és akkor végképp mindenki tudta róla.

A barátomnak meg hogyan mondjam el? Még szóba hozni se bírom...

2011. dec. 30. 15:42
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez egy barát? Kell ilyen a pasidnak?

Mondd el neki.

Ha szeret és őszinte a kapcsolatotok elhiszi ha nehezen is.

Mondd meg neki, hogy nem akarod a barátját bántani, és őt se de egy kicsit félreismerte őt.És csak azért nem szóltál eddig mert féltél, hogy úgy is le fogja tagadni és téged fog bemószerolni és bosszút áll.

Ha már itt tartunk: Az ilyen alak biztos nem most és nem nálad kezdte úgyhogy lehet, hogy vannak "elődeid" és még mások is jöhetnek utánad. Az ilyet le kell állítani.

Ha eldurvul akkor a rendőrséggel.

Egy kapcsolat alapja a bizalom, a jó kommunikáció, és ilyeneket véletlenül sem szabad eltitkolni.


Ha meg nem hisz neked akkor ez a kapcsolat annyit is ért le kell pattintani. Előtte még meg kell mondani neki, hogy egyszer úgyis rájön az igazságra és akkor nagyon fogja bánni.

2011. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!