Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki rontotta el az ünnepeket...

Ki rontotta el az ünnepeket nálad/nálatok? Mivel?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 15:55
 1/6 anonim válasza:
0%
Igen.
2011. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2011. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olvassátok el a kérdést, ha tényleg válaszolni akartok. Ez nem a fekete-fehér, igen-nem játék!
2011. dec. 30. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk maga a család :D legalábbis nekem herótom van tőlük, mivel minden egyes családi összejövetelen megkapom a pár hónapra elegendő savazást, rossz megjegyzéseket... érthető, hogy nem sűrűn akarok velük találkozni, de hát sajnos muszáj :/ nem igazán vágytam erre a karácsonyozásra sem :/ kiskoromtól kezdve ez van nálunk, már megszoktam, megríkatni már nehezen tudnak :)
2011. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az idei elég jól sikerült, amúgy álltalában nagyanyám szokta.

Tavaly konkrétan megsértődött azon hogy kapott tőle ajándékot, és amikor megkérdeztem hogy akkor mit csináljak dobjam ki?, akkor pofátlanul rávágta hogy igen.Aztán kibontás nélkül a táska mélyére dobta.Hát ez elég rosszul esett.

Idén szegény kutyának sikerült a végére egy kis feketeséget hozznia.

Apám kutyája van itt nálunk, mert amikor innen elköltözött nem tudta magával vinni, mert a barátnőjének is van kutyája, szóval ránk maradt.

26-án du kiszökött és valami drót elvágta a lábát.Nagyon vérzett, én anyut hívtam fel először egyrészt mert közelebb lakik, más részt pedig állat gondozó és ezáltal többet ért egy megvadult sérült állat ellátásához, mint egy átlag kutya tartó.

Na ezen apám teljesen kiakadt hogy mi az hogy én anyut hívtam előbb és nem őt.

2011. dec. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy mindenkinek örömben, problémák nélkül teltek az ünnepek.
2012. jan. 1. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!