Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretem a Szilves...

Csak én nem szeretem a Szilvesztert?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én sem szeretem
2011. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem sem a szívem csücske. :/
2011. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem, pedig se buli, se alkohol ellenes nem vagyok, csak általában ilyenkor kicsit mindig rossz a kedvem, mert az idő múlását juttatja az eszembe, meg hogy megint egy évvel öregedtem, pedig messze még ide a 30, meg hogy megint milyen szerencsétlen éveket tudhatok magam mögött.
2011. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem szeretem. Ezen a napon halt meg a nagymamám 7 évvel ezelőtt, és pont azon a napon nem mentem be hozzá a kórházba látogatásra mert egy party készülődés kellős közepén voltam. A szüleim nem hibáztatnak ezzel, de én teljesen letörtem amikor meghallottam a rossz hírt, és azóta nem tudom a szilvesztert bulizással tölteni. Én ezt minden havernak elmondtam mi a helyzet ők ezt megértik és tiszteletben tartják, valamint a barátnőm is tiszteletben tartja ezt. Lelki ismeret furdalásom van emiatt ez van nem tudok tenni ellene.
2011. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Engem idén kirúgtak, munkanélküli lettem. Minek örüljek a jövő évnek? Ünnepeljem a kilátástalanságot?
2011. dec. 30. 22:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem.

http://www.youtube.com/watch?v=ACkBAcN4kh4


Mindig szegény csőrikét b@szogatja.

2011. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
annyiból unszipmi a dolog, hogy úgy rápörögnek néhányan, hogy csuda... jajj a smink, a buli, a ruci, a haverok... nem értem :D én otthon leszek, legjobb barátnőmmel, iszogatunk, filmezgetünk... :D megszokott "csajos" este lesz :D mert egyikönknek sincs a hatalmas partykra igénye :D
2011. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én se szeretem,ugyan olyan nap a számomra mint az összes többi.
2011. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

hiyarant: Olyan, hogy UNszimpi nincs! un=nélküle szim/szin="vele/egyszerre/együtt". Csak jó tanács;)


Nna de vége az offolásnak:D Én speciel szeretem a szivlesztert:)

2011. dec. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én se szeretem. Eleve nem vagyok egy bulizós alkat, de a kötelező bulizástól még a hideg is kiráz.

Meg nem érzem igazából azt sem, hogy mit kéne ünnepelnem.

OK, holnap kedődik egy új év. Rendben, ez egyfajta választóvonal, de hogy ettől miért kellene nekem egész éjjel fentlennem és "megőrülnöm", azt nem értem.

Holnap reggel felkelek, tudomásul veszem, hogy egy új év kezdődött, kívánok mindenkinek minden szépet és jót erre az évre és kész. Számomra ennyit jelent. Semmiféle ingert nem érzek a bulizásra.

2011. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!