Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tizen nyolc éves fiú vagyok,...

Tizen nyolc éves fiú vagyok, és nagyon szeretem hello kitty-t. De ezért még nem vagyok homokos. Miért hiszik azt mégis?

Figyelt kérdés
szóval már kisgyermek korom óta rajongok a cuki cicáért ^^. Nemrég kaptam az egyik barátnőmtől egy hello kitty-s babaházat, és van egy csomó cuccom is, plüssök, poszterek, stb.... viszont a szüleim egyre többször bántanak emiatt, és folyamatosan azt hiszik ßuzi vagyok. lehet nincs barátnőm még, de ennek más oka van. szóval van egy kis fityma szűkületem, de körülmetéltetni TUTI nem fogom magamat emiatt, úgyhogy egyenlőre alkalmatlan vagyok bármire is, próbálom nyújtani... szóval ez a baj, de a szüleim ezt nem tudják, és azt hiszik meleg vagyok, és az idióta nővérem állandóan szekál, és mindig ellő valami ßuzi viccet. Mit tegyek?
2011. aug. 2. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azért mert ebbe az elbaszott világba nem trendy ha nem önmagad vagy! mégis ha nem muszáj, akkor ne erőltess magadra olyan dolgokat amiket nem szeretsz
2011. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát nem tudom...:D ha ezt a kérdést nem viccből írtad ki, amiben nem vagyok ugyan biztos, de:

szerintem a hello kitty nem ciki, mármint én nem hinném, hogy ettől valaki meleg, de egyébként mit csinálsz a babaházzal?

Ilyet [link]

azért ne vegyél fel. Remélem most nem adtam ötletet:D

2011. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem vizzből írtam ki, és nem veszek fel ilyet, nam vagyok ßuzi.... -.-
2011. aug. 2. 20:05
 4/11 AmyReynolds22 válasza:

Gondolkozz el, hogy valójában miért is szereted a Hello Kitty-t. Végül is csajos, rózsaszín, cuki.. pont olyan, amiket a pasik általában utálnak. Mit szeretsz benne? A gyermekkorod idézi? Mert ez így önmagában még nem elítélendő. Én lány létemre (fiútesók mellett) pasis dolgokon nőttem fel, mint a beyblade, yugioh, meg ilyenek.. Szerintem ha alapból a stílusoddal más téren (filmek, lányok, öltözködés, zene) nincs furcsaság, akkor minden feltételezésük rólad alaptalan és a csúfolódásukat jobb figyelmen kívül hagyni. Bár javaslom, hogy beszélj a szüleiddel, hogy ez neked rosszul esik, és jobban éreznéd magad, ha ugyanúgy férfiként kezelnének. Mellesleg elmondhatod nekik, hogy a teljes mértékig csajos lányoknak is vannak fiús szokásaik vagy olyan dolgokért is rajonganak, amik csak a pasikat szokták érdekelni (pl. autók, motorok, Forma 1) és mégsem nézzük le őket ezért és nem szekáljuk őket marhaságokkal, hogy leszbik vagy ilyenek. Ha még ilyenkor is zaklatnak, a Hello Kitty-s babaházat, posztereket, plüssöket rakd olyan helyre, ahol nem keresnék és csak akkor vedd elő őket, ha egyedül vagy. Vágj vissza, mert ha látják, hogy rosszul esik neked, és végül beadod a derekad, elveszted az éned egyik fontos alkotóelemét. Amiket szeretsz, az mind te vagy, nem tudsz ellene tenni, és nem fognak tudni hülye érvekkel meggyőzni, hogy miért rossz valami, amit te szeretsz.

A másik kérdés a fitymaszűkület. Ha van, miért zárkóztál egyből el a körülmetéléstől? Félsz tőle? Ha ez az egyetlen megoldás a problémára, érdemes lenne még egyszer megfontolni, mielőtt végleg eldöntenéd. A helyedben leülnék a szüleimmel, nyugodtan (mikor nincs ott a nővéred) és megbeszélném velük ezt a kérdést is, és talán orvoshoz is kéne fordulnod. A nővéreddel meg ne foglalkozz, a testvéreknek az a dolguk, hogy szekáljanak. Ha meg nagyon zavar, találj ki te is róla valamit, és vágj vissza. Bár én furcsának tartom, hogy 19 vagy huszonvalahány évesen képes ilyen hülyeséggel zaklatni. Elég éretlen lehet, ha ilyenre pazarolja az idejét.

2011. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen, de ha el,rejtem, akkor az még gázabb, mert akkor már rejtegetem is:S


A fitymám meg nem azért nőtt oda, hogy azt levágják. Attól hogy vannak barbár népszokások, a fityma csonkítására, az nem jelenti azt, hogy az a normális. Az ott marad! nem a műtéttől félek, hanem tudom hogy mivel jár, mennyi kellemetlenséggel, ha nincs fitymád. először is, nagyon kellemetlen érzés, amitől a makk teljesen érzéketlenné válik, másodszorra, repedezni fog, mert nincs mi nedvesen tartsa, harmadszorra meg NEM. ennyi.

2011. aug. 2. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:

a fitymaszűkületnél ha jól tudom, nem vágják le az egészet, sőt le se vágnak belőle, csak egy kicsit bemetszik, így olyan lesz mint azoknak, akiknek nincs ilyen eü. problémájuk eleve. nem körülmetélést jelent.


egyébként szerintem nem gáz, hogy bejön neked hello kitty. mondjuk én lány vagyok, de én meg utálom. de foglalkozz azokkal a dolgokkal, amik érdekelnek, ne törődj vele mit mondanak rá mások. ezzel végülis nem ártasz senkinek.

2011. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mar ne haragudj, de most koveted el eleted legnagyobb ostobasagat. Az ilyen problemaval orvoshoz kell fordulni minel elobb! Az meg nem is azt jelenti, hogy egybol lenyisszantjak, csak a lehetosegekrol beszelgess el egy szakemberrel. Sokszor csak reszlegesen kell eltavolitani. Igy akarsz leelni egy eletet?


Amugy nincs jobb a meteltnel...

2011. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Homoszexuális vagy. Kezeld méltósággal a dolgot, ne mentegetőzz.
2011. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
85%, nem tudom mire alapozod ezt, hogy nincs jobb, mert hidd el van. a természetes, csonkolatlan pénisz, az mindig jobb... de nem ez a főtéma. am köszi 78%, jobban érzem magamat:) Lehet majd rászánom magamat egyszer hogy elmenjek, ha csak tényleg egy belevágás, akkor az nem gond, de a seg.gfej doki pattogott anyámnak még régebben, hogy körül kéne metélni, még szerencse, hogy anyám elfelejtette közben, és nem csináltatta meg. mondjuk ahhoz már akkor is, 13 évesen is lett volna egy két szavam, nem is szavam, inkább lábam, a dokinak a szájába....
2011. aug. 2. 20:58
 10/11 AmyReynolds22 válasza:
Tudod mit? Ne is rejtegesd! Hülyeség! Vállald fel, hogy te szereted, és kész! Ne foglalkozz azokkal, akik lenéznek emiatt. Lehet, hogy egy csaj még örülni is fog neki, hogy a pasija nyitott az efféle csajos dolgokra és nem tekinti hülyeségnek őket. És mellesleg ne hidd, hogy nem csajozhatsz azért, mert fitymaszűkületed van. Ha egy csaj beléd szeret, úgy is támogatni fog mindenben, és nem a farkadba szeret majd bele, hanem a lelkedbe. Bár én is a bemetszést javaslom körülmetélés helyett. Itt a jó megoldás! Szerintem használd ki! :)
2011. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!