Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kitől kérhetnék segítséget,...

Kitől kérhetnék segítséget, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Van egy 22 éves barátnőm bár elég felszínes a kapcsolatunk. A lány elég magának való,18 éves kora óta önálló,a családjával nincs jó kapcsolata. Mivel nem ismerem én se túl jól,ezért elég ritkán szoktunk találkozni. Az elmúlt hónapban háromszor is összefutottunk,és szegény nagyon depressziósnak tűnt. Teljesen lefogyott,csak akkor szólt ha kérdeztem. Aggódok érte,de nem tudom hogyan segíthetnék. Nincs párkapcsolata,és ezért nem tudom kinek szólhatnék erről. Én próbálok barátilag közeledni hozzá,de ő nem igazán vevő rá. Amúgy nagyon intelligens,jó lelkű lány,csak rettentően magányos. Mit tehetnék? Hogyan segíthetnék neki? Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 31. 14:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!