Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincs munkám, nincs jövedelmem...

Nincs munkám, nincs jövedelmem. Van egy hiteles házam. A pasim tart el. Hiába keresek, nem találok munkát. Milyen segítségre számíthatok? Hova forduljak ez ügyben? Milyen anyagi segítséget lehet ilyenkor igénybe venni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyenre. Hogy az istenbe vettél fel lakáshitelt, ha nincs munkad? Mondanám, hogy szüljél gyerekeket, de megszűnt a szocpol... Keress intenzívebben munkát, mert tényleg nem fog senki megdobálni húszezressel
2010. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked annyi.
2010. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel akkor mindenki kérhetne valamilyen segélyt. És én azt sem hiszem el, hogy nem találsz munkát. Aki akar az tud dolgozni, csak persze lejjebb kell adni az igényeket. Ne válogass, fogadj el bármit, és közben nézelődhetsz jobb állás iránt.
2010. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na most erre azt mondom, hogy 25 éves vagyok, vegyipari végzettséggel + felsőfokú hull.gazd. technológusi végzettséggel, és már 1 éve nem találok munkát. A szakmabeli munkákon túl elvállalnék én (sőt, be is adtam rá a jelentkezést), takarítónői, gondnoki, ilyen olyan asszisztensi, házvezetőnői, bolti eladói állást,stb stb sorolhatnám.. de ugyanúgy nekem se válaszolnak.. pedig tényleg bármit elvállalnék, csak hogy legyen végre munkám.
2013. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!