Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincs szilveszteri...

Miért nincs szilveszteri hangulat?

Figyelt kérdés
Mikor gyerek voltam, emlékszem szilveszterkor egész nap ünnepi hangulat volt. Az utcán az emberek jókedvűek voltak szerpentint, konfettit dobáltak és buékot kiabáltak egymásnak (ismeretlenül is) már reggeltől. Otthonok feldíszítve, mindenki jókedvű. Manapság meg, egy sima hétköznapi érzés van. Csak este berugunk és ennyi. Nem jó ez így. Nem jó irányba változik az ország, vagy az ember, vagy igazából semmi.
2011. dec. 31. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia. Igazad van,gyerekkoromból én is emlékszem arra,amit Te írtál. De őszintén: minek örüljön manapság az ember? A tinik/fiatalok elmennek bulizni,mert nekik még nincsenek olyan nagy gondjaik. A felnőttek/idősebbek miért tomboljanak? Nekem sincs ünnepi hangulatom,bár én soha nem szerettem a szilvesztert. Megnézek egy-két kabarét,és ha tudok,akkor alszok. Nekem elég vacak évem volt,hónapok óta nincs munkám,így sajnos nincs minek örülni. Vagy örüljenek annak az emberek,hogy holnaptól minden drágább lesz?

Remélem neked azért jól telik majd ez a nap. Boldog új évet kívánok.

25/L

2011. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

... ja igen.

BUÉK mindenkinek.

elnézést, hogy lemaradt.

2011. dec. 31. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:

17/f vagyok.

Mindenki megy ma bulizni a családból, csak én nem. Nem azért mert nem hívtak, hanem mert semmi kedvem. Számomra nem sokat jelent ez a nap. Bulizni akármikor lehet, az, hogy elkezdődik egy új év, számomra csak egy "hát jó, akkor kezdődjön" érzés.

2011. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, és még a tvbe sincs semmi vidám műsor... én kiskoromban a szüleimmel voltam itthon mindig, ugyanez volt, reggeltől jókedvű emberek az utcán, mi meg du. 4től elkezdtük nézni a gálvölgyi showt meg akkor ment a kész átverés, meg csomó (akkor még) vicces műsor, betelefonálós játékok a helyi tvn, mindig néztük hátha vmelyik ismerős telefonál :D, tökjól elvoltunk, utcabáloztunk éjfél előtt, lakásban lufik, olyan hangulatos volt... most még egy műsor sincs a tvben ami feldobja az embert, valóvilágot nyomatják meg az ezer éves filmeket, jó lenne egy kis hangulat, kint csak petárda, az állataimat ki se merem engedni a kertbe, mert a facebookon is azt nyomatják hogyan robbantják fel az állatokat petárdával az emberek:S... én nem megyek bulizni sehova most, vizsgáimra készülök, néztem este hátha lesz vmi, v lehet valamit csinálni kint, de semmi... ugyhogy marad reggelig a tanulás, éjfélkor egy kis pezsgő, és ennyi...
2011. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja, és 22/L :)
2011. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
Igazából nekem sincs szilveszteri hangulatom... 24/F
2011. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem is olyan átlagos ez a mai nap, bulizni sem megyek.

De a karácsony sem volt másképp, akkor sem volt karácsonyi hangulatom az éven :(

2011. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem sincs hangulatom,közelben semmilyen program se lesz,úgyhogy inkább valami koncertet nézek dvd-n,mert a tv-ben szánalmas a kínálat
2011. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
atol hogy év utcso napja nem kell depis lenni..ez egy nap !!! mint a többi
2011. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem sincs, pláne egyedül.
2011. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!