Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen jövőkép...

Szerintetek ez milyen jövőkép egy 17 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

[link]


Ezekhez hasonlóan élni csak nem Londonban hanem Magyarországon mert a közelünkbe van Aggtelek.Ott sok a szlovák,Német,Orosz és minden más nemzetiségű turista.És hát én is Punk vagyok arra gondoltam hogy egy kicsit extrémebb külsővel pl teleraknám a fülem piercingekkel,orromat karikákkal meg a számat is.stb.És hogy mint a cikkben van beállni turistalátványosságnak.Persze nem egyedül hanem 15 haverommal.Szerintetek milyen ?


2012. jan. 1. 09:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj , hogy jó állásod legyen és pénzed mert ilyennek a kutya se ad pénzt.
2012. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jah és nem éri meg telerakni magad ilyenekkel mert 1: nem szép 2: Tönkre teszed magad. 3:Nincs értelme 4:Normális barátod sose lesz.
2012. jan. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát 15-en lennénk.Mind a 15-en Punkok vagyunk.Igaz én vagyok egyedül 17 éves a többi 16 van 2 aki 18.Hát ebből lenne pénz.Turisták mindig kíváncsiak az érdekességekre.Főleg a bolond szlovákok.Úgyhogy pénz az lenne belőle.Csak az a kérdés hogy mennyi.De sztem napi pár 1000ft lenne fejenként.Összetennénk közösbe és úgy nyomnánk az ipart.Beosztanánk kajára ruhára a többi meg mehet amire kell.
2012. jan. 1. 09:20
 4/17 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye aki egy ilyennek pénzt ad. Csak röhögnének rajtatok 1000Ft- max 15-en kapnátok össz-vissz nemhogy fejenként. Látott-e már orvos?
2012. jan. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Még egy utcai táncosnak is nehéz dolguk van mert inkább az emberek azt az indiános pánsípos cd-ket veszik darabját 2000 Ft-ért
2012. jan. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudod a szlovákok olyan hülyék hogy ilyenért pénzt adnak.Sőt egy turista minden érdekes dologért pénzt ad.Fűvel fával fényképezkednek.Meg hát Londonban is így működik.Akkor itt is működik csak nem hiszem hogy annyi sokat keres mint Londonban.De nem tudok Angolul így muszáj itt működnöm
2012. jan. 1. 09:31
 7/17 A kérdező kommentje:
+ még Utcazenélnék a haverokkal.Elektromos gitárral nyomnánk az utcán a Punk zenét.Na arra azért dobálnának pénzt.
2012. jan. 1. 09:33
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jövőkép ez? Öngyilkos. Nihilista. (A te nyelveden: GÁZ).
2012. jan. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hidd el ismerem a szlovákokat és ők se milliomosok , amm ez nem Anglia itt a hülye tizenéves kurv@k-on kívül senki nem fényképezkedne veletek. Én pl oda se mernék menni mert félnék,hogy kiraboltok. Tudod az embereknek negatív véleményük van Punkok-ról és félnek tőlük. Miért nem tanulsz inkább?
2012. jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Dobálnának, csak nem biztos, hogy pénzt.......
2012. jan. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!