Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy osztály...

Miért van az, hogy egy osztályba jár egy rendes gyerek, és a többi gyerek meg úgy kicsúfolja, hogy az a gyerek nem mondott egy szót se, és nem tett semmit? Mit kéne csinálnia ennek a gyereknek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egy rendes gyerek?
2011. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 rémuralom ***** válasza:
100%
Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.
2011. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad elfelejtenie, hogy ő a normális, a többiek pedig bunkó parasztok és nem kell olyannak lennie, mint azok csak hogy ne piszkálják...
2011. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Okosan kiosztania őket :))).
2011. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nem kell velük törődeni, lekell őket szarni magasról.Engem 8 évig közösítettek ki mert tanultam és nem voltam nagyszájú csaj, meg nem volt pénzünk..és ma már Budapesten járok főiskolára..senki nem hitte volna,aki szegényebb meg csendesebb azt kigúnyolják és kiközösítik..ne törődjön velük,mutassa meg ő is h tud vmit és értékes ember:)
2011. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

Mert nem illeszkedik be, olyan mint egy befordult depressziós g.ci, k.csög, roh.dék.

Az ilyeneket mindig b.sztatjuk jeee:DDD

Cigány gyerek is ilyen volt, hamar elment!

2011. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Az a cigány gyerek 1000-szer értékesebb ember, mint te vagy. -.-"
2011. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
barátkozni kéne a többiekkel akkor nem basztatnának
2011. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem tudok magyarázatot adni, ez a 15-20 évesekre jellemző.

Menj el másik suliba.

Ha az elején nem beszéltél hozzájuk akkor most már nem fognak befogadni.

Tapasztalat. 4 évet jártam egy olyan osztályba ahol egy haverom vagy barátom se volt.

2011. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az okos gyerekeket mindig csúfolják a többiek. Általában mindenféle ok nélkül. Sajnos nekik meg kell várni, amíg olyan közegbe kerülnek, ahol a többiek is az ő szintjén vannak.
2011. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!