Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy szervezte...

Volt már olyan, hogy szerveztetek valamit, pl. házibulit és láttátok, hogy nem sikerült túl jól?

Figyelt kérdés

Amikor "befullad" a társalgás és csend van... annyira rossz. Volt most egy nálunk, de eléggé későn találtuk ki és nem is volt nagyon idő programokat szervezni, meg nem is voltunk sokan... annyira szar érzés, amikor te szervezel valamit és látod, hogy nem érzik olyan jól magukat az emberek...


Mit lehet ilyenkor tenni? Mivel lehet feldobni?


2012. jan. 1. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Nekünk egy telkünk van, és oda szoktunk nyaranta kijárni sátorozni, meg szalonnát sütögetni a baráti társasággal.

Én vagyok ugye a főszervező, és nem mindig sikerül valami jól a buli. (elég sűrűn megyünk). Én ilyenkor itatom a bandát, hátha jobb kedvük lesz. :) Aztán ha már nagyon unják, akkor elmegyünk aludni és kész. Általában annyira hull szoktam lenni, hogy nincs időm azon siránkozni, hogy jól érezték e magukat. :) Majd máskor jobb lesz és kész!

2012. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
tegyetek be valami általatok közkedvelt zenét, táncoljatok. igyatok sokat, játszatok valami ivós játékot, rengeteg van :) nekem még nem volt részem rosszul sikerült házibuliban, valahogy nálunk mindig olyan a társaság, hogy elhülyülünk bármivel. például egyszer hajnalban nekiálltunk olvasgatni a teletextet :D
2012. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem tavaly Szilveszterkor volt ez.

Lehet röhögni a szituáción, fölajánlani valami játékot (pl.: kártya), vagy ha még nem közismert a társaságban, ezt és hasonlókat bemutatni:

http://www.youtube.com/watch?v=wTfdxU1JoEY


Egyik sem tuti, de többet nem nagyon lehet tenni.

2012. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!