Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy szervezzek meg egy...

Hogy szervezzek meg egy szilveszteri házibulit?

Figyelt kérdés
Van egy megüresedett lakásunk. Arra gondoltunk a barátommal,hogy kipofozunk 2 szobát és csinálunk egy házibulit szilveszterre. 3 napunk van rá,hogy mindent előkészítsünk,abból egy nap szerintem a takarítással fog telni. Összesen 10-12 ember férne el. Korosztály: 17-25. Mivel szilveszteri buli,pia lesz bőven,készítek szendvicseket és hozok ropit. Lesz vizipipa és darts. A zenét nem tudom,hogy oldjam meg. Lenne még pár ötletek,mit kéne csinálni,vagy szerintetek így is jó buli lesz?
2011. dec. 29. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy takarítás, ha vannak bútorok akkor arrébb tenni őket. Szomszédokkal mindenképpen beszélnetek kellene hogy bulizni szeretnétek ott és egyeztetni hogy mi az a tűrés határ ami nem zavarná őket, és hogy mettől meddig tartson a buli, ezt sem ártana tisztázni. Víz, villany mindenképpen legyen bent, illetve asztalok ülő helyek a kajának pijának, valamint ha akartok egy kis díszítést akkor az is mehet. Szerintem ez lenne kb egy 2 napos meló, az idő alatt szépen kilehetne pofozni, és ma bevásároltok és holnap el is kezditek a munkát hogy minden jó legyen. Ha elfogatsz egy tanácsot javaslom hogy hívj még pár havert akik segítenek a pakolásban meg az előkészületekben is. A zenét meglehet oldani egy HIFIvel is. De ha számítógépről akartok zenét akkor szerezzetek egy laptopot vagy hívjatok meg olyat akinek van és nyomatná arról a zenét, hozzá 2 hangfal és akkor ezzel sem lehet gond. A lényeg az hogy legyen 1-2 olyan ember aki nem issza le magát nagyon hogy rendfenntartónak jó lehessen, tehát figyeljen oda mindenre, és ne hagyja hogy elszabaduljon a pokol, mert akkor másnap több munkátok lesz mint most.
2011. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most már sehogy. Aki el akar menni szilveszterezni az valószínűleg tudja hogy hova megy buliba.

Mi is próbáltunk bulit csinálni de pont ezért nem jött össze, úgyhogy elméletileg megyünk valaki bulijába.

2011. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy nap alatt sikerült party-kész állapotba varázsolni a nappalit és úgy gondoltuk,hogy egy tök üres szobából lehetne egy földön kispárnákon ülős vizipipa-szoba. A szomszédokat szerintem csak egy papirral intézünk el a lépcsőházban ("Elnézést az esetleges hangzavarért..."). Lenne egyéb tanács?
2011. dec. 29. 20:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszámoló: a házibuli nagyon jól sikerült,jól éreztük magunkat és mindenki dicsérte. :)
2012. jan. 1. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!