Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar férfiak hogy-hogy...

A magyar férfiak hogy-hogy finomabb arc vonásokkal rendelkeznek mint sok külföldi nép?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam hogy a magyar fiúknak sokkal finomabb arc vonásaik vannak mint mondjuk az osztrákoknak vagy a németeknek , náluk jellemző az a durva markáns férfias arc , kiálló arc csontokkal , míg a magyaroknál ez másképpen van.Több helyen is jártam külföldön , és ott a férfiaknak egész más az arcberendezése.De lehet a szemem a finomabb vonalakhoz szokott.
2012. jan. 1. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ilyen babaarcúak vagyunk
2012. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen , de ez egyáltalán nem negatívum.Az angolokra azért mondjuk hogy ronda mert más teljesen más az arc szerkezetük és nem ahhoz vagyunk szokva.
2012. jan. 1. 23:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De ugye hogy van különbség a népek között arcvonásokban? Egyszer vitatkoztam itt egy marha genetikussal, aki szerint Európa népei egyformák az évezredes keveredés miatt. Hiába mondtam neki, hogy látom a két szememmel, hogy más népeknél másmilyen arcvonások jellemzők, nem hitte el, csak a dogmáit ismételgette.
2012. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

"Az angolokra azért mondjuk hogy ronda mert más teljesen más az arc szerkezetük és nem ahhoz vagyunk szokva."

Tényleg?

Még egy kicsi, és a langyos vizet is feltalálod!


(Amúgy genetikáról hallottál-e már?)

2012. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Èn is különbséget látok minden nép között, legyen az német, dán, angol, norvég, svéd, magyar, szerb, bosnyák, horváth, ukrán, lengyel, finn, lett, albán!!

Persze van hogy rosszúl találok, de általában jó lesz,

2012. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Antimod ***** válasza:
100%

"Hiába mondtam neki, hogy látom a két szememmel, hogy más népeknél másmilyen arcvonások jellemzők"


Simán fel lehet ismerni egy grúzt vagy egy macedónt, iszonyú karakteresek.


"nem hitte el, csak a dogmáit ismételgette."


Na ez ismerős...

2012. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes..például tőlem Ausztriában megkérdezték, hogy szlovák vagyok-e(persze németül)..:D Mert hogy olyan az egész arcszerkezetem, és főleg a zöld szemem. És ha évtizedekkel lejjebb megyünk a családfámon, tényleg szlovák vagyok, a nevem is(a kérdező nem tudta mi a nevem)..tényleg különbözőek vagyunk külsőleg is, mi, európaiak:)
2012. jan. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Családom magyar, de vannak német és horvát őseink. Külföldön mindig valami másnak néznek. Ausztriában franciának, Lengyelországban orosznak meg hollandnak, Olaszországban már nem emlékszem, de erről ennyit xD
2012. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A keveredések miatt tényleg nehéz arc alapján belőni, hogy ki melyik néphez tartozik, de vannak tipikus, leginkább bizonyos népek között előforduló típusok.
2012. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10:42es vagyok. Meg az is érdekes volt mikor Ausztiában voltunk, hogy többször is mikor valakikről aztgondoltam, hogy biztos osztrákok vagy németek mert úgy néztek ki, kiderült hogy magyarok...
2012. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!