Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hollandiában miért legális a...

Hollandiában miért legális a fű és a prostitúció?

Figyelt kérdés

Pár hete jöttem haza Amsterdamból, és hihetetlen hogy mennyire más világ. Minden a fűről és a szexről szól az egész városban/országban. Én 4 nap alatt 1 rendőrségi intézkedést sem láttam, és nem azért mert ilyen tróger rendőrök vannak mint itt, hanem azért mert nyugodtak a kedélyek. Mindenki barátságos, kedves és udvarias. Ha az aurádhoz közelebb jönnek már mosolyogva elnézést kérnek. Olyan volt Hollandiába leszállni a repülőről mint a mennybe, pár nap múlva Ferihegyi reptéren álltam és annyi jött ki a számon hogy: Most ez komoly hogy nekem pont ide kellett születnem?


Miért vagyunk mi 60 évvel lemaradva az ilyen országoktól?


18/



2012. jan. 2. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
megválaszoltad a kérdést: mert 60 évvel vagyunk lemaradva. egyébként nem hiszem, hogy a fű és a prostitúció engedélyezése lenne a mérce, vannak más teljesen normális országok is, ahol mindkettő illegális, pl a skandináv országokban.
2012. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a füvön és a prostikon van a hangsúly, csak nem értem hogy ott ezeket lehet és mégis normálisan működő ország. Máshol miért tiltják?
2012. jan. 2. 22:20
 3/8 Maidx14 ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, hogy nem ellenzem a marihuána ésszel történő szívását, nem örülnék neki, ha legális lenne Magyarországon. Aki akar szívni, úgyis be tudja szerezni, de legálisan odanyújtani az emberek kezébe felelőtlenség. Az emberek az alkohollal sem tudnak bánni, és bár a fű nem feltétlen károsabb, de nem szabad, hogy még egy önpusztító drog a piacra kerüljön. Ugyanúgy, mint a füvet, prostituáltat is találsz, elég csak felmenned a roszlanyok.hu-ra. Arról nem beszélve, hogy nagyon sok bevándorlót "ide fújna a szél" a zöld miatt, akikkel nem lenne kevés problémája az országnak.
2012. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert olyan helyen van az országunk, hogy a történelmünk során mindenki, aki erre járt, kirabolta. Plusz hoztak a vezetőink néhány rossz döntést. Nagyjából ennyi.
2012. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem olyan begyepesedett nép, hogy azt gondolja, ami tiltott az nincs is... tudják hogy úgyis mindenki csinálja, hát inkább megadóztatják, nem megtiltják.
2012. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mennyire igazuk van. Kár hogy sok a strucc politikus ország, a Mo.val az élén.
2012. jan. 3. 00:27
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
A prostitúció nálunk is legális, ha a hölgyemény áfás számlát ad, és adózik a.. öhm.. keresete után.
2012. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rostas martin ***** válasza:
Ennek a ket dolog dolognak koszonhetoen alacsony a bunozes Hollandiaban.
2013. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!