Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A prostitució most akkor...

A prostitució most akkor legalizálható vállalkozási forma vagy sem? Mi a helyzet a közvetítéssel? Legális? Nyithatok legálisan bordélyházat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Tudomásom szerint az üzletszerű kéjelgés büntetendő cselekmény,és a bordélyházakat is betiltották a háború után.
2009. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én meg úgy tudom hogy volt erről vmi amikor kijelölték a türelmi zónákat is és hogy elvileg számlával mehet a dolog.. De mi a helyzet a közvetítéssel?
2009. okt. 11. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Más munkát nem találsz?

Most komolyan!

2009. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

205. § (1) Aki épületet vagy egyéb helyet üzletszerű kéjelgés céljára másnak a rendelkezésére bocsát, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) Aki bordélyházat tart fenn, vezet, vagy annak működéséhez anyagi eszközöket szolgáltat, öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(3) A büntetés két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha

a) a bordélyházban tizennyolcadik életévét be nem töltött személy folytat üzletszerű kéjelgést.

b)

(4) Aki mást üzletszerű kéjelgésre rábír, az (1) bekezdés szerint büntetendő.

2009. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, maga az üzletszerű kéjelgés nem, de a közvetítés, futtatás az büntetendő cselekmény. Úgyhogy, vagy magad csinálod, vagy reszkírozod, hogy lecsuknak.
2009. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

23:13


Köszi a kérdést, melóztam már eleget,

de ideje végre pénzt keresni is!!

2009. okt. 12. 20:16
 7/8 anonim válasza:
tudom, ingyen nem szokás közvetíteni, de több kupiweboldalon olvasható, hogy nem közvetítők...és egyik közvetít külföldre, de ott meg azt írta, nem kpa pénzt közvetítését...ha hivatalosan ingyen csinálja, ezekszerint akkor legális? Vagy ha nem kér pénzt, csak ingyen kef*li őket, akkor sem büntethető?
2009. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jelentsd be mint élményterápiás foglalkozás. Az hogy szimpátia alakul ki a foglalkoztatottad és az ügyfél között, az már saját dolguk :)
2010. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!