Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Ha mind egy kupacba szórhatná...

"Ha mind egy kupacba szórhatnánk a problémáinkat és látnánk másokét is, visszanyúlnánk a sajátunkért" Neked mi a legnagyobb problémád?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 00:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs hol laknom, egy kis apartmanban élek fél hónapja a kiscsaládommal szinte semmi pénzből :(
2012. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
az apám a legnagyobb problémám, és én a közhellyel ellentétben szívesen cserélnék egy nem alkoholista idegbeteg ember bajára
2012. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hiányzik a barátom, de majd csak pénteken láthatom újra. Ja, és semmit nem tanultam még, úgyhogy holnap egész nap tanulhatok. Örülök ezeknek, most szerencsére minden oké körülöttem. Nagyobb problémáim soha ne legyenek.
2012. jan. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én bárkivel cserélnék, akinek probléma, hogy senki sem ér fel a nagyságához.
2012. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Bizony,mindenki a saját keresztjét cipeli a "legszívesebben" :-)
2012. jan. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van gondom, de nem egetverő, és nem cserélnék senkivel. Legnagyobb gondom most épp az, hogy lejárt a gyesem, gyerek ovis, m.helyem megszünt, találok-e vajon másikat? De ennél nagyobb tényleg sose legyen.
2012. jan. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Első, te Magyarországon élsz? Mi történt veletek?
2012. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A legnagyobb problémám a világ nyomora.
2012. jan. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mindig is voltak vannak és lesznek nyomorban élők, hiszen nem lenne mihez képest jobban élni XD
2012. jan. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Legnagyobb problémám, hogy fogalmam sincs, miből fogunk megélni a jövőben. A költségek emelkednek, a bevétel meg nem. Nem tudom már miről kéne lemondani még.
2012. jan. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!