Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kommunikál velem a...

Miért nem kommunikál velem a párom? 5 éve vagyunk együtt, újabban tartozkodó ingerűlt türelmetlen, nem figyelmes. A problémáinkat másokkal közös barátainkkal beszéli meg a hátam mögött S NEM VELEM.28 (L), Ő 34 (f)

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Az én 28 éves párom is ilyen. Nálunk nem maradt más, mint a szakítás.
2010. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy valami probléma van amit ráadásul másokkal beszél meg..minnél előbb üljetek le és döntsétek el mi legyen.Kinek mi a gondja.
2010. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

A nőket sokszor csak a saját gondjaik érdeklik, fel sem merül bennük, hogy a párjuknak is lehetnek problémáik.

Te is túlságosan azt nézed, hogy mit nem ad meg neked. Közben pedig talám épp azt kéne megtalálni, miért nem őszinte veled, miért máshoz megy a gondjaival. ha érezné, hogy érdekelnek a dolgai, talán megnyílna.

persze nem ajtóstúl kell rontani és faggatni, hanem éreztetni vele, hogy érdekel, mi van vele.

Figyelmet adnod is kéne ahhoz, hogy kapj. És ehhez nem kell türelmetlenkedőnek lenni. Sokszor a csend nyitja meg legjobban az embereket.

Eltekintve a párkapcsolattól, az emberek sokkal könnyebben nyilnak meg egy hallgatag, akár tök ismeretlen embernek, mint a családtagjaiknak. pusztán a csendes lénye ösztönzi őket arra, hogy beszéljenek.

2010. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egyidősök vagyunk veletek. Én vagyok a nő. Iszonyú lehet. Nekem volt ilyen időszakom. Akkor valaki másnak mondta el a problémánkat (nő volt), de nem akart megcsalni, meg ilyesmi, csupán -elmondása szerint- nem érzett magához közel. A probléma megbeszélésekor vannak szabályok amiket betartva tök jó lehet a kapcsolat.

Mára már mindent elmond, de tényleg mindent. Olyan mint egy kis pletykafészek. De jobb is így.

Próbáld meg megértően kezelni őt. Mindig hallgasd végig. Nézz a szemébe amikor hozzád beszél. Belsőségesebb a beszélgetés, ha közben megfogod a kezét, vagy a térdét. Csendes, nyugtató hangon beszélj vele.

Nekem ez segített! Sok sikert! ;)

2010. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy én már többszőr megkérdeztem h mi a problémája velem, mit nem csinálok jól,de erre azt mondja h nem velem van a baj hanem vele..de nem akarja kifejteni már mondtam neki ha baja van velem szakítsunk, de azt mondja h ő nem akarja befejezni a kapcsit..nem értem
2010. máj. 21. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!