Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találok olyan blogokat,...

Hol találok olyan blogokat, amiket halálos betegségben szenvedő emberek írnak/írtak?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint pl. Szasz blogja: [link] Ezt már végigolvastam.


Nekem is gyógyíthatatlan betegségem van, és erőt ad, ha azt olvasom, hogy mások milyen hősiesen viselik a súlyos betegséget.


2012. jan. 3. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha megadod a postacímedet privátban, küldök neked egy könyvet.


Szeretettel,

Tamás

2012. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Milyen könyvről van szó?
2012. jan. 3. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy olyan könyvről, aminek az üzenete már nagyon sok halálos betegnek adott nem csak reménységet, hanem gyógyulást is! Ha hitetlenkedve fogadod ezt, teljesen megértem, de veszíteni szerintem nem veszíthetsz vele semmit.


Tamás


Ui.: Ha esetleg bizalmatlan vagy és nem szeretnéd a címedet kiadni, megértem. Ebben az esetben személyesen is találkozhatunk Budapesten bárhol és odaadom a könyvet neked (vagy bárkinek, aki el tudja juttatni hozzád).

2012. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!