Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Véleményeket kérnék, ti mit...

Véleményeket kérnék, ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

egy-két dolgot kérdeznék az alábbi szituról:

Ma hajnalban negyed 6-kor állok a Blaha Lujza téri buszmegállóban,melózni mentem.két ember volt a megállóban rajtam kívül.egyébként kihalt volt minden.egyszer csak jön egy cigó nagy sebbel-lobbal,és agresszívan engem néz,odajön hozzám:-Tesókám én nem akarok balhét,vár az asszony meg a gyerek a kocsiban,adjál 2000 ft-ot! mondtam megnézem mennyi van nálam(nem tetszett neki,egyre idegesebb lett)nyújtom neki az aprót,azt mondja 2000 kell...mások zsebemben volt pár bankó egybe voltak hajtva kivettem azt sem tudtam mennyi.3500 volt adtam neki a 2000-t,mondja add oda az egészet....az 500-as maradt nálam,kérte azt is,mondtam,ne legyen már ilyen,ne vegye el.

"Nem érdekel add ide,különben szétverem a fejed!" volt a válasz.Közben próbáltam húzni az időt,de még a busz sem jött,hogy felugorjak rá.ellenkezni nem mertem,mert k.agresszív volt,és féltem,hogy csak felbőszítem és belém vágja a pillangót,meg jönnek a "testvírek"...

miközben beszélt hozzám,fél centire volt a feje az enyémtől,ha kicsit arrébb mentem ugyanígy követett.

Ti voltatok már ilyen szituban? szerintetek jól döntöttem,hogy nem ellenkeztem? hozzáteszem verekedni nem tudok,egy kis kondi látszik rajtam,de sajnos az nem sokat ér ilyenkor....


2012. jan. 3. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A masik kettö aki ott allt a buszmegalloban nem segitett,vegül is tolakodo csak 1 volt,ott meg 3-an altatok.
2012. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kamu hülyeséget, máskor jobbat találj ki.


Egyébként meg tanulj meg verekedni, vagy legalább elfutni...

2012. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első:nem segítettek.

Második:szívem szerint azt írnám,hogy kerülj te is ilyen szituációba,hogy megtudd milyen....aztán majd mondják neked is,hogy "ez kamu,tanulj meg verekedni".

2012. jan. 3. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen világban élünk. Az ilyen söpredékek szabadon kirabolhatnak, erőszakoskodhatnak és senkit sem érdekel.

Sajnos nincs mit tenni, mint neked is hordanod kell magadnál valami önvédelmi eszközt (gázspray, boxer, zsebkés).

2012. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és sosem kerültem még ilyen helyzetbe, de én biztos azt mondtam volna, h nincs nálam pénz, csak apró. (Ami néha igaz is, mert nem szeretek készpénzzel járkálni.) Ha továbbra is agresszíven követeli, akkor meg otthagyom, ha követ, akkor meg futunk és meglátjuk, ki bírja tovább. :) Bár szívem szerint inkább beverném a képét az ilyennek, de jobb nem beléjük kötni, mert végül úgyis én szívnám meg. :S
2012. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. jan. 4. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos,hogy ilyen esetben az emberek nem tartanak össze,es segitik a masikat.A te esetedben is ,ha az a kettö is közbeszolt volna,ez biztos elmenükt volna,de latta hogy mindenki fel töle,viszont 3-an gyorsan letepertetek volna.
2012. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!