Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha hívő létetekre csináltatnát...

Ha hívő létetekre csináltatnátok egy tetoválást mi lenne az?

Figyelt kérdés

Legalább 6 éve tervezem, hogy csinálok egy tetoválást, amit a későbbiekben nem fogok megbánni, és van már pár idézet ami tetszik és "büszkén" hordanám magamon egy életen át.

Ne értsen senki félre, nem azért szeretnék tetkót, hogy ezzel felvágjak, vagy kitűnjek mások közül.


Ha tudtok, rövid, elgondolkodtató/szép idézetet, megköszönném, ha segítenétek.


2012. jan. 3. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az összefüggés a tetoválás, és a hit között?


"Vagyunk pásztorok pásztora, az Úristen ostora. Minden hatalmunk Tőle ered, üzenetét most sietve elhoztuk neked. Gonosz vért árasztani jöttünk, hogy tiszta lelkekkel egyesüljünk!"

2012. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mert sokak szerint bűn a tetoválás...


de mindegy, már tárgytalan a kérdés!!!

2012. jan. 3. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a két kezemre szeretnék egy japán szimbólumot: erő, egészség, szerelem, stb. Amúgy én is vallásos vagyok. A tenyerem alá szeretném vagy a csukló alá, vagy hogy mondjam.
2012. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!