Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a franc baja lehet? Nem...

Mi a franc baja lehet? Nem csináltam nekik soha semmi rosszat mégis ilyenek velem, miért?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel meg egy haverommal 3-an iroggattunk a facebookon,hülyültünk kiocsit,egyszercsak azt írja a haverom(srác) nekem h ezt nem gondoltam volna rólad.Én kérdem h mit,erre ő h: hogy lemondtad az xy-t.Persze ez soha az életbe nem történt meg,egyszer egy rossz szót nem mondtam rá.A barátnőm meg inkább a hvernak hisz,mint nekem.Mert kérdezte h:van oka h hazudjon? én mondtam h nincs,erre ő:én neki hiszek ebben az esetben.Nem adtam neki semmi okot arra,h ilyeneket mondjon,most meg a barátnőm nem ír vissza sehol,a telefont se veszi fel,a ahvernak írtam sms-t,h köszönöm,most miattad van rám fölcseszőve.:@ de nem írt vissza semmit.Mi a franc bajuk lehet?
2012. jan. 3. 19:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah és bocsi a hibákért,de rohadt ideges vagyok,alig tudok gépelni.És 14/L
2012. jan. 3. 19:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kellene facebookozni. Mikor tanuljátok már meg?
2012. jan. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!