Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most rosszat csináltam?

Figyelt kérdés
Felkerestem egy régi szerelmemet akivel azért lett vége mert nem volt ideje rám. Rá egy év múlva felkeresett és beszéltünk,de akkor már volt barátom.Most hogy felkerestem megkérdeztem, hogy írhatok e neki levelet.Erre ő azt mondta hogy persze,mert kedvel.Megírtam, hogy nem tudtam lezárni magamba ezt a kapcsolatot,legalább is az érzelmeket és hogy nagyon sokat godnolok rá.Nem írtam semmi olyat h. újra akarnám kezdeni(nem is akarom),csak tuni szerettem volna hogy ő mit gondol vagy érze stb. De azóta nem jelentkezett.Pedig tegnap még írta hogy nyugodtan írjak,megigéri hogy mindenre válaszol.Persze lehet csak nem ér rá,de lehet most teljesen elzárkózik tőlem és ezért nem válaszol.Hisz nem újrakezdésről írtam, csak az érzéseimről.
2011. júl. 6. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Umm azért a nem tudtam lezárni ezt a kapcsolatot résznek van egy bizonyos utalása.Amúgy eddig szerintem nem csináltál hülyeséget,csak leírtad amit érzel.
2011. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát eze a nem tudtam lezárni dolgogal arra utalok, hogy tudom, h. nemlehetünke gyütt és hosszú távon nem is működne ezért tuti nem jönnék vele össze megint(amúgy is van most barátom),csak pont az a baj, h. a barátom iránt érzett szerelmet sajnos akadályozza az h. sokat gondolok erre a fiúra.És ezt írtam meg, h. nem tudom miért és mit érzek iránta csak azt tudom h. sokat gondolok rá és lehet csak az érdekel h. ő mit érez vagy gondol.Igaz belegondolva hiányzik azaz izgalom a mostani mindennapos unalom mellett és a párom is mostanában eléggé hanyagol,de tudom, h. nem jobb a régi mint a mostani, csak teljesen más.
2011. júl. 6. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy tegnap óta nem ült géphez, azért nem írt még. Hát amúgy veszélyes, mert ok, hogy könnyebb lezárni, ha megbeszélitek a dolgot, de fel is szakadhatnak a régi sebek...
2011. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, h. lehet nem volt jó ötlet,de úgy érzem én nem tudok így élni, hogy néha eszembe jut.Nem tudom mi a megoldás.Lehet csak az ismeretlen h. nem tudom milyen lett volna ha együtt maradunk vagy ha folytatjuk akkor maikor ő megkeresett.Vagy csak az izgalom hiányzik a mostani unalom és párkapcsolati probléma miatt.
2011. júl. 6. 14:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet nincs gépközelbe,de ma megkérdeztem h. elolvasta e és nem válaszolt semmit,pedig be van kapcsolva mert kaptam sms visszajelzést.Bár énis gondoltam arra h. lehet nemt tudja mit írjon,de azért ennyit írhatna h.elolvasta vagy lehet megváltozott a véleménye és inkább azt akarja h. hagyjam békén csak nem akar bunkó lenni.
2011. júl. 6. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért én mégis csak azt mondanám,hogy lehet nem szándékosan írtad olyan formában amit írtál(Megírtam, hogy nem tudtam lezárni magamba ezt a kapcsolatot,legalább is az érzelmeket és hogy nagyon sokat godnolok rá.),úgy tudat alatt vágysz a régi pasidra,ezen szerintem érdemes lenne elgondolkodni,nagyon elgondolkodni.
2011. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet nem tudom,mert jó volt együtt,de azért voltak ott is problémák amik hosszú távon nem működhetnének.Vagyis lehet pár hónapig jól meglennénk, vagy mint szeretők,de én családot és gyerekeket szeretnék,vele meg nem lehet így tervezni,mert teljesen különbözünk.Szóval nem illünk össze mégis egymásba szerettünk annó. Lehet csak szeretném ezt az érzést kitörölni amit épp érzek.Az is lehet h. két fiút szeretek egyszerre nem tudom.Csak azt h. 1 évig minden ok volt aztán mióta találkoztunk azóta ha probléma van a jelenlegi párommal egyből ez a másik jut eszembe,de ha minden ok akkor is azon agyalok, hogy valyon ő mit gondol.
2011. júl. 6. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!