Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Ti belemennétek úgy...

Lányok! Ti belemennétek úgy egy barátságba egy fiúval, ha többet éreztek a fiú iránt, mint a barátság, de a fiú csak barátságot szeretne?

Figyelt kérdés

Beérnétek ennyivel? Vagy inkább megmondanátok neki, hogy többet éreztek, és csak szenvednétek, hogy a barát szerepben kell tündökölnötök...


Köszi a válaszokat! :)


2012. jan. 4. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele semmiképpen sem. Voltam ilyen helyzetben egyik és másik oldalról is. Iszonyatos szenvedés ha te vagy szerelmes és nagyon kínos akkor is, ha te vagy az, aki csak barátságot érez, mivel egy csomó dolgot nem tudsz megosztani a másikkal és minden apró mozdulatodra és szavadra figyelned kell, azért, hogy véletlenül se ringasd hiú ábrándokba a másikat.

Így nem működik a dolog.

2012. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Voltam már olyan szerelmes, hogy viszonzás sem kellett. Elég volt a közelében lenni, hallani róla stb.
2012. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13:33- Ha tudtad, hogy nem jössz be neki, és csak barátként tekint Rád, akkor miért nem próbáltad megszakítani vele a kapcsolatot, és elfelejteni, ahelyett, hogy kínoztad magad?
2012. jan. 4. 14:24
 4/7 anonim válasza:
Én bele mennék , hátha megtetszenék Egy probát megér
2012. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Éppen ez az, hogy egyáltalán nem volt kín vele lenni. Egyszerűen NEM KELLETT a viszonzás, nem azért szerettem.
2012. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tegnap 18:14-Hát szerintem sok nő hozzáállásával ez a baj, hogy abban reménykedik, hogy idővel majd talán megtetszik. Sajnos anno én is beleestem ebbe a hibába, és csak magamat csináltam ki lelkileg. Ha valakinek az első 2 percben nem tetszel meg, akkor annak már később sem fogsz megtetszeni, max. annyira, hogy megdugjanak párszor, de ugye annak meg köze sincs a szerelemhez. Szerintem.
2012. jan. 5. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, én sem hiszek abban, hogy a kitartás meghozza a gyümölcsét. Akihez nem vonzódom az ismeretség első pillanatától, az harminc év múlva sem lesz több, mint barát.
2012. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!