Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedül én gondolom úgy, hogy...

Egyedül én gondolom úgy, hogy férfi és Nő között nincs tartós, igazi barátság?

Figyelt kérdés
Ha valaki ezen véleményen van, kérem jelezze. :)
2012. jan. 1. 18:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%
Én is így gondolom:)
2012. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 BlackSword ***** válasza:
21%
Nincs hát...
2012. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

ÁÁÁ...köszönöm :)


Egyébként én Nő vagyok és sok tapasztalat miatt írom amit írok.

Megindokolnád miért gondolod így Te is?

2012. jan. 1. 18:18
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Van, mivel nem vagyunk ösztönlények.
2012. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszem,hogy van férfi és nő között is tartós,igaz barátság.Az én példám is igazolja.

43 éves nő vagyok.Az igaz barátom 45 éves.Együtt jártunk óvodába,majd általános iskolába.Nekem 2 nővérem van,ő egyke.Én mindig szerettem volna egy bátyót,ő meg egy húgit.Mivel a szülők is jó barátságban voltak,szomszédok is voltunk( panellakásban nőttünk fel,egy emeleten)

így mi olyanok voltuk mintha testvérek lennénk.

helyes srác lett,de sosem tudtam másképp nézni rá,csak úgy hogy a "bratyó,jóképű".Ahogy ő is kicsi húgicának tartott.Később mindketten összeházasodtunk,egymás tanúi lettünk.A lányomnak bratyó a keresztapja.A feleségét is szeretem nagyon,ahogy ő is kijön a férjemmel.

Mai napig is hű barátok vagyunk,és remélem hogy még sokáig azok maradunk.(sajnos idén kiderült,hogy komoly beteg,és nagyon aggódom érte.) Ő az én igaz barátom..Egy kincs.

2012. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Meg kell cáfoljalak. A feleken múlik minden. A férjemnek van egy barátnője, akivel már gyerekkoruk óta barátok, soha semmi nem volt köztük, sokszor nyaraltak együtt baráti társasággal, lehetett volna, de egyiknek sem az esete a másik. A barátság a mai napig megvan, bár a lány mostanában kicsit megváltozott negatív irányba. De én is ismerem és soha nem félteném tőle a férjem.
2012. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van az ellenkező nemből barátom.Egyikünk sem jön be a másiknak, közel 10 év alatt egyszer sem fordult meg a fejünkben,hogy akármi legyen köztünk.
2012. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nőként van nagyon jó férfi barátom, szám szerint 2, akik a legjobb barátnőimnél is kedvesebbek számomra. Soha semmi szexualitás nem volt közöttünk, nem is lesz. Mindent meg tudok velük beszélni, nagyon szeretem őket.
2012. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Akkor mondjátok el a titkot légyszíves. Mert én nagyon sokat csalódtam ez miatt.
2012. jan. 1. 18:38
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Van, de nagyon nehéz.

Nekem is van, ő a legjobb barátom.

Igaz, én beleszerettem, ő nem viszonozta.

De szerettem őt annyira, hogy inkább lemondjak a szerelemről a barátságunk miatt. Sok időbe telt, és sokat szenvedtem miatta, de el tudtam engedni, hogy megmaradhasson a barátságunk.

Ettől függetlenül, ha ő nyitna felém, akkor nem hátrálnék meg.

De nem várok rá, mert nem ringatom magam illúziókba.

A héten is találkozunk, Rulez!

2012. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!