Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy engem...

Miért van az, hogy engem rengeteget támadnak, olyan személyek akik nem ismernek?

Figyelt kérdés
Azt hittem gimi után véget ér a dolog.Elég gyámoltalan voltam, sikerült nagyjából kimászni belőle, de biztos még maradtak nyomai a bizonytalanságnak.Sokat változtam, de mindig akad egy paraszt, aki figyel valahonnan, minden lépésemet, hogy legyen mibe belekötni...Ha parkolok, akkor azér áll meg nézze meg ha kijön a parkolás, miért van az, hogy számba vesznek...jobb lenne ha mindenki leszarna mindenkit.Nem Pesten élek, ott úgy hallottam kb. mindenki leszarja a masikat.
2012. jan. 4. 08:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy nem a parkolásról van szó, hanem igy általában.Például mikor uszódába vagyok és ugrani szeretnék, direkt megáll a bazin szélén egy társaság, hogy na lássuk, hogy ugrik ez be...és utánna persze jön a gyökerezés, ha nem tökéletes...miért kapok én ennyi figyelmet?
2012. jan. 4. 08:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy is feltehetném a kérdést, azok akik érzékenyek voltak régebb, hogyan gyógyultak ki belőle?
2012. jan. 4. 08:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam régebben. Mindent magamra vettem. Én is úgy éreztem, hogy örökké figyel valaki, hogy mit rontok el. Aztán rájöttem, hogy nem vagyok én olyan érdekes, vagy túl béna. Fiatalabb koromban erősen átlag alattinak éreztem magam, valószinűleg ebből adódott ez az érzés. Utólag tudom, hogy egyáltalán nem voltam az. De nagyon rossz volt, hogy az egész fiatalságomat ez az érzés kisérte végig. Nálad nincs ilyen érzés? Növelned kellene az önbizalmadat. Szerintem Te sem vagy átlag alatti, csak azt gondolod magadról. Nálam az hozta a változást, hogy gyakorlatilag kinőttem ebből. Rájöttem, hogy egyáltalán nem vagyok kevesebb, mint más.

36f

2012. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A különbség csak az, hogy engem tényleg támadnak, nem csak beképzelem magamnak önbizalomhiány miatt.Nincs önbizalomhiányom, legalábbis nem betegesen kevés az önbizalmam...de elegem van, hogy folyton támadnak...indirekten...
2012. jan. 4. 09:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a dolgot te magad generálod. Elmész úszni, de riadtan kémleled magad körül az embereket. Készülsz beugrani, de látod, hogy ott egy nagyobb csoport, bámulod őket, ez nekik feltűnik és ők is felfigyelnek rád. Az alfahímek, akik folyton erősítgetik a pozíciójukat, látják a bizonytalanságot az arcodon, és tudják, hogy gyáva vagy, belőled lehet viccet csinálni, és jófejnek tűnhetnek a csajok előtt, ráadásul következmények nélkül, mert úgysem mersz majd semmit sem csinálni. Helytálló következtetés vagy másként érzel?
2012. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

" Elmész úszni, de riadtan kémleled magad körül az embereket "


Hát mondjuk amire én észreveszem, addigra ők már néznek.Gyáva nem vagyok, de agressziv sem.

2012. jan. 4. 12:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ez az egész alfahimes mese...azok idióták akiknek folyton erősiteni kell a poziciójukat.Egy okos, férfias férfinek nincs szüksége megerősitésre, mert az erőssége belülről fakad, nemde?
2012. jan. 4. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:

,,Egy okos, férfias férfinek nincs szüksége megerősitésre, mert az erőssége belülről fakad, nemde?"


Okos, férfias férfiak nem nevetnek másokon.

2012. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!