Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mások mellől is tűnnek el a...

Mások mellől is tűnnek el a barátok?

Figyelt kérdés

Elballagtam a gimiből, jó barátaim voltak, de 1 olyan barát van akivel a mai napig tartom a kapcsolatot.


Fősulin nagyon klikkesedünk, de azok az emberek se keresnek, pedig mikor az egyik csaj szakított a barátjával, kerestem h mi van vele, próbáltam lelket önteni belé stb


Barátomnál ugyanez ez a helyzet, és nem nagyon értem, hogy miért.


Próbáltam tartani a kapcsolatot a barátokkal, de mikor találkoztunk akkor mindig arról beszélt az akit fel se vettek sehova a mai napig, h én mit szúrtam el érettségin.


A másik hazudik össze-vissza mióta Pesten van, pedig úgy gondolom h a barátság alapja a bizalom, őszinteség


2012. jan. 4. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind egy szálig :D.
2012. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a való világban Neo...
2012. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De ez szörnyű... :S


Anyu mikor össze jöttem a barátommal azt mondogatta h a barátok akkor is melletted lesznek mikor ez a pasi már nem...


Hát roh@dtul az ellenkezője történt

2012. jan. 4. 14:23
 4/9 bánomisén ***** válasza:
100%

Persze, folyamatosan cserélődnek az emberek, ritka, amikor valaki több évig is megmarad barátnak.

Változik az életük, az érdeklődésük, a társaságuk, feltételezem, a tiéd is, már kevesebb a közös téma, vagy az idő egymásra.

Ez természetes folyamat, az élet velejárója. Ha talál az ember valakit, aki hosszú távon is barátnak bizonyul, azt meg kell becsülni :-)

2012. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Anyu mikor össze jöttem a barátommal azt mondogatta h a barátok akkor is melletted lesznek mikor ez a pasi már nem... "


Valószínűleg nem kedvelte/kedveli a barátodat és így próbálta meg aláásni a bizalmadat felé.

2012. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most se kedveli, de ezt azért mondta mert ő az első komoly barátom, nem gondolta volna h ennyire komoly lesz.


Több mint 2 éve vagyunk együtt, de mellőle is eltűntek a barátok

2012. jan. 4. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem jelenleg 2-3 stabil barátom van. Régi osztályból majdnem senkivel nem tartom a kapcsolatot, akivel tartom azzal sem a régi.

Engem nem bánt, van egy fantasztikus párom és 2-3 igazi barát, ennél több nem is kell.


21-L

2012. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy barátom sincs de mostanra már szinte örülök neki, nincs kiben csalódni (akkorát).
2012. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki eltűnt, akit barátnak hittem. Utálom az embereket...
2012. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!