Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes élni család és barátok...

Érdemes élni család és barátok nélkül?

Figyelt kérdés
Kezdek beleőrülni a magányba.
2011. dec. 25. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Barátokat lehet szerezni, munkatársak is ott vannak, barát, barátnő:) Csak értelmet kell neki keresni. Hány évesen gondolsz erre? Miért?
2011. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
kérdés h a mai világban van e Valódi barát??
2011. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen, érdemes!

Életcélok:

1. Barátokra szert tenni

2. Társra találni

3. Családot alapítani

4. Továbbadni gyermekeidnek a benned levő értékeket


Ahogy elnézem, elég sok dolgod van még itt közöttünk, úgyhogy ne készülj még sehova!

2011. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Lehetnek életcéljaid társ nélkül is. Nem mindenkinek sikerül társ, család, úgyhogy meg kell tanulni egyedül elfoglalni magad. Én azt találtam ki, hogy itt segítek az embereknek. Már van több pártfogoltam is. Szóval hajrá.
2011. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
#4: nekem is. Jó érzés, ha tud az ember másoknak segíteni, még ha csak szavakkal is...
2011. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező!

Írj priviben, ha gondolod.

2011. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nehéz...nagyon. De elsősorban magadért élj! Ha így teszel, fogsz találni barátokat és társat is.
2011. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Én a kakámból várat építek és csinálok neki kezeket. a száját és a szemét belehugyozom. Tudod mint a hóba. Ezzel nem leszel magányos
2012. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!