Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a túrót kezdjek a kolleganő...

Mi a túrót kezdjek a kolleganőmmel?

Figyelt kérdés

Kerek 1 éve vagyok a jelenlegi helyemen. A munkám 90%-ban egy teremben vagyok 8 lánnyal és egy pasival! Jelenleg én 30 vagyok, de vannak nálam idősebbek és fiatalabbak is. A másik pasi van a legrégebb óta és a tudása is kikezdhetetlen, de simoló jellem.

Van egy 25 éves dagadt idióta falusi liba. Tavalyi odakerülésemkor egy halkszavú lánygyerek volt (eg ymásik lánnyal együtt). Majd volt egy balhé, minek következtében cseréltek 2-2 főt a terembe, mivel ez az adott lány bőgött és a főnök megtudta. Akkor 2 hónapig kuss volt, azóta pedig egyre böszmébb! Mindenkivel szórakozik, ha őt ugrattják besértődik. Beolvas és bunkózik. Szembe természetesen normális, hátam mögött meg rágalmaz, rám kenne dolgokat.

A bérezési átállások miatt kiakadtam tegnap és belémkötött, kissé helyretettem - ami nem tetszett neki.

Ma sok kedvem nem volt az állandó pletykálkodásukat és fúrásukat hallgatni, ezért zenét hallgattam inkább.

de amikor kilépek a teremből (a volt barátnő - aki csendes volt és maradt is) meséli, hogy engem köpköd. A másik srác utánam dolgozik (hiába beszéltem én le a kollegával a dolgot és elfogadott egyesség volt-amiről ő sem tudott) szítja a tüzet. Majd beérkezésemkor kussol és csak susog a terem túlfelén.

Nagyon a bögyömben van, mert 1 éve a teremben ülők 70%-ával rossz viszonya volt, mára ő lett a hangadó pár ember lecserélődése miatt. Azt hiszi ő a király, a tévedhetetlen és a csendes kisegérből, nagyszájú parancsolgató liba lett. Persze beosztásban egy szinten van velem.

Egy korábbi alkalommal a főnökömhöz is bementem, hogy elégedett e a melómmal, mert a teremben visszajutott az infó, hogy minden hibát rám akarnak verni! (nem vagyok tévedhetetlen, de szánalmas a vergődésük).

A munkával nincs gondom, de a képmutató, flegma, bunkó, egymás seggét nyaló (ha kimegy, akkor őt szidó) pletykás surmó stílus viszont ingerel!

Próbálom mindenkivel megtalálni a közös nevezőt, de nála nagyobb napraforgót nem láttam!

Bocs, hogy hosszúra sikerült, de felrobbanok az idegtől!

Nem akarok árulkodós lenni és menni a főnökhöz. Az sem megoldás, hogy hagyjam rá - mert az egója már a plafont verdesi. Ideje lenne megmutatnom, hogy én (aki mindig próbál jó kedvet hozni a szürke napokra, hetek óta szívom a fogam a bunkóságai miatt). Persze a többi kollegina meg úgy hajbólok ahogy a szél fúj-de a pletykásság és kibeszélés mindegyikre áll!

Teendőket várok!


2012. jan. 5. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Áh, felejtsd el, egyedül nem tudsz forradalmat csinálni. Voltam hasonló helyzetben, ha bármit mondasz vagy teszel, akkor a kis kolléganő könnyezve bemegy a főnökhôz, és mivel a munkájára nincs panasz, végül téged vesznek elő... tudom nehéz, mert forr az agyad, de hagyd a pitsába.
2012. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szívem szerint az asztalt borítanám rá! (nem csak amikor susog, hanem minden gesztusával amikor irritál)...

nem akarnám sem beárulni, sem megtépni - szívem szerint leépíteném azzal, hogy elmesélem miket fikázta azokat az embereket a terembe, akikkel most puszipajtások. meg, hogy a csendes kis halkszavú leányzó, hogy megfordult és lett szájhős forradalmár (olyan jól megfogalmaztad)...

Lövésem sincs, hogy viseljem ezt el, mert nem arra törekszem, hogy szeressenek, de fogadják már el, hogy 1 éve ott vagyok és nincs szükségem arra, hogy a munkán kívül közösen beüljek EZEKKEL a KÉPMUTATÓKKAL enni, inni...

2012. jan. 5. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!