Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, ha megmérgez...

Mihez kezdjek, ha megmérgez ez az elmélet?

Figyelt kérdés
Van egy világ, amit csak akkor ismerhetnék meg, ha én nem én lennék. Szóval a társadalomban, az emberek közt, csak akkor érezhetném át azt a fajta nézőpontot, világszemléletet, csak akkor tapasztalhatnám meg az emberek olyan fajta viszonyulását hozzám, ha egy teljesen más ember lennék, más kisugárzással, más külsővel, hanggal stb. Ez nem arról szól, hogy elégedetlen, csupán bosszant a tudat, hogy valakihez jelenleg úgy viszonyul valaki, ahogy hozzám soha sem fognak, nekem egyszerűen kimarad, pedig ez az egyetlen egy életem van!
2011. dec. 22. 20:48
 1/4 tetro ***** válasza:
47%
hány mikrogrammos bélyeg volt az?
2011. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem olyan önbizalom hiány okozta irigységnek tűnik.

Hang? lehet hogy énekes nem lehet az ember, de nem hang alapján itélnek meg az emberek. Amit kimondasz azon igen

Külső? Ez is ugyanaz. Ha nem hívod fel magadra a figyelmet nem sok vizet zavarsz, ha felhívod akkor valakinek tetszik valakinek nem. S azért tetszik a divatos, a feltünő mert fel akarja hívni magára a mások figyelmét. (Mert szenved)

Kisugárzás? Na hát ezen múlik minden. Az emberek az olyan személyek társaságát kedvelik, azokra néznek fel, akik határozottak, magabiztosak de egyben két lábbal állnak a földön (nincsenek elszállva maguktól).

Mindez a probléma amit felvetettél egy önismereti hiányosság. Sajnos az iskolákban nem tanítanak erről és nem is foglalkoznak nagyon ezekkel a mérhetetlenül fontos kérdésekkel. Amennyire meg tudsz barátkozni magaddal annyira leszel sikeres, és ennek semmi köze a "külső világhoz".

Mindezen hiányosságok okozzák a frusztrációdat.

Amit tehetsz hogy dolgozol magadon, s nem hagyod hogy az motiváljon, hogy több légy másnál. Ez mindig szenvedést okoz. Csak nézz szét a környezetedben. A mások kárán lehet a legolcsóbban tanulni.

2011. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
megértelek... de mindenért tenni kell és semmi se lehetetlen, akármilyen körülményeket teremthetsz magadnak ha megküzdesz érte, nincs olyan, hogy szerencse!
2011. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez egy tény amit elmondtál, nem elmélet :) viszont ez visszafele is hat. Senki más nem tud a te helyedben sem lenni. És hogy ez jó vagy rosz? Változó. Ez van, ezt kell megszeretni. Az egész univerzumban ez van a különböző dolgok közt, mégsem panaszkodhat senki, és te még szerencsésebb vagy mint az egész világ majdnem 100%-a. Mert ha nem tetszik valamid, menj el plasztikára. De ha igy gondolkozol, az sem lesz elég, mert akkor már miért ne tehetnéd fel a kérdést, hogy miért nem lehetsz sose bagoly, aki repül, meg büdös, az emberek ámélkodva néznek rá :O :D Hozd ki magadból a maximumot és akkor olyan lehetsz amilyen akarsz, magad szemében 1000x jobb másoknál :)
2013. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!