Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szép napot mindenkinek!...

Szép napot mindenkinek! Szerintetek az elviselhetetlen pletykás szomszéddal mit kezdjek? Nem tudjuk élni a saját életünket!

Figyelt kérdés

Panel házban lakunk,anyuék elváltak nem olyan rég. Fölöttünk lakik egy anyuval egyidős nő, aki folyamatosan leadja a drótot anyu volt férjének. Mindent hall,ha veszekedünk arról egyből értesíti apámat,persze ő egyből piszkál minket. Olyan dolgokat hallunk vissza,ami szerintem már undorító tőle. Más életében vájkál... Anyu nem akar balhét,de nekem a hócipőm televan ezzel a nővel. Sokszor neki teszünk szívességet és ez a hála. Azon gondolkodok hogy még ma felmegyek hozzá beszélgetni.


Szerintetek?


2011. dec. 1. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Veszekedjetek halkan, és nem lesz mit leadnia,mert nem fog hallani semmit.
2011. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hmmm. Nem fogok azért csöndben ülni itthon, mert a szomszédom hallgatózik. Élni szeretnénk az életünket.
2011. dec. 1. 11:41
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát lehet, hogy azért adja le a drótot, mert unja, hogy folyton a vitáitokat hallgatja.

Én panelba lakok, de iszonyúan idegesítene, ha a szomszédaim úgy ordítanának egymással, hogy mindent hallok.

Ha nem hagysz felületet a piszkálódásra, nem fog kavarni.

Nehogy már még Te kérd számon, hogy miért beszéli ki a dolgokat, amit Ti kürtöltök szét.

2011. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Kérd meg szépen, hogy vegye észre magát és ne üsse az orrát a ti dolgotokba. Egyébként nincs belezugva az apádba, hogy ennyire nyalja a seggét. Keress a szomszédon egy gyenge pontot és vágj vissza neki, hogy többet köszönni se akarjon nektek és talán így leáll a pletykálkodással.
2011. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Már bocsi, de ne is várja el senki hogy 3 kisgyereket teljesen egyedül nevelő anyuka ne akadjon ki. Főleg miután elvált...

Az meg a másik fele hogy nem kötelező itt laknia. Nem ordibálunk, csak kisebb nézeteltérések vannak. Mi ugyanúgy hallottuk mások vitáját, ordibálását, ami tényleg elviselhetetlen volt. Pl. Szembe szomszéd nap mint nap részegen ment haza a családhoz, a folyosón verekedtek a kamasz gyerekkel este 11kor, mikor a tesómék próbáltak elaludni. És még sorolhatnám...

2011. dec. 1. 11:49
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

szia!


Menj fel,és kérdezd meg h mi a f.sz köze van hozzá,ti mit csinaltok?

Te a lány vagy?mert akkor küld inkább a párodat,egy pasitól jobban megijed.szép szóval sztem ennel nem lehet elérni semmit.

2011. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És nem kell azt hinni hogy ő egy szent ember... Ő ugyanúgy veszekszik, a férjével az este közepén bulizik, piál stb.
2011. dec. 1. 11:49
 8/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, a 4.testvér.
2011. dec. 1. 11:52
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Első válaszoló vagyok. Attól hogy nem kiabáltok még tudjátok élni a kis magánéleteteket,elég primitív lehetsz ha a kettő számodra különválaszthatatlan. Akárhogy is nézed, az öreglányt nem fogod tudni megváltoztatni,felőle meg is őrülhetsz,akkor is hallgatózik és kifecseg mindent. A te esetedben csak az segít amit már írtam,ha ilyen buták vagytok,hogy nem tudtok normális hangnemben kommuikálni,akkor ne sajnáltasd magad.
2011. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

a szüleim kertes házban laknak és gyerekként utáltam amikor veszekedtek mert a fél utca hallotta hogy miket ordibálnak egymásra

szerintem senkire nem tartozik, hogy ki min veszekszik így nem kell rögtön magas hangon kezdeni, hanem szépen nyugodtan meg lehet beszélni érteles ember halkas is megérti, hogy mi a probléma


a szomszédtól nem szép, hogy elmondja apádnak, de tuti elege van abból, hogy nap mint nap titeket kell hallgatnia

2011. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!